Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Gochna

Strach i żal

Recommended Posts

🥺witam kobieta lat 26 ,  mam 4 letnie dziecko podczas ciąży dostalam ataku epilepsji , syn urodził się przez CC, ja jeszcze leżałam w szpitalu bo pojawiły się inne zagrażające życiu choroby , ojciec dziecka odebrał syna ze szpitala potem przyjechał po mnie i byliśmy u niego przez dwa dni po czym w nocy odostawił mnie do domu mojej mamy a syn został u jego rodziców , ja potem miałam sepsę itd, czyli kolejne tygodnie szpitala , jeżdżąc do syna po 5miesiacach okazało się że się zaręczył i teraz są małżeństwem ale jak weszła pandemia ustaliliśmy że syn ma słaba odporność to nie będzie miał kontaktu z nikim bo nikt nie wiedział co to za chorobą ale teraz już syn do mnie jeździ i okazało się że syn ma na mnie mówić że jestem ciocia a jego żona to mama , niestety ja się na to nie godzę i mówię do synka że mama zrobi śniadanie itd , czy robię dobrze? Wiem że to trudne dla syna ale oni mówią że to ja okłamuje dziecko mówiąc że jestem jego mamą.

Edited by Gochna
Link to comment
Share on other sites

Czesc, zdaje sie musisz porozmawiac z ojcem dziecka i jego zona. Tylko tak na spokojnie. Nie powinni sami bez Ciebie ustalac takich rzeczy. Musicie razem ustalic, co jest dla synka najlepsze. Od kiedy on mowi mamo do zony ojca? Od samego.poczatku? 

4.letnie dziecko to juz nie taki malutki.chlopiec. W.ogole.jak wyglada sprawa z prawnego punktu widzenia? Masz.odebrane prawa rodzicielskie? 

Link to comment
Share on other sites

Nie mam odebranych praw mam tylko ograniczone co do wyboru szkoły i lekarza. Już, raz jeszcze nie była jego żoną syn miał ponad roczek wstawiła zdjęcie a babcia od strony ojca dziecka napisała pod zdjęciem mama z synkiem , pisałam żeby to usunęli to było jeszcze gorzej dopiero jak mój adwokat wystosował pismo to znikło i od tamtego czasu wiem że tak było mówione dziecku, a co do rozmów to jeżeli coś nie jest po ich myśli i na ich korzyść to nawet nie chcą słuchać, jak coś chcą to są mili nawet próbowała jego żona że mam jej dać pełnomocnictwo u notariusza żeby mogła chodzić z moim synem do lekarza a do tej pory tego nie potrzebowała jak powiedziałam że nic nie podpisze to zablokowała mnie wszędzie i bycie miłym się skończyło.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.