Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Imie_i_nazwisko

Koledzy mojej kobiety 🤷🏻‍♂️

Recommended Posts

Dzień dobry 🙋🏻‍♂️ Nie wiem jak to działa i nawet nie wiem czy pisze w dobrym miejscu ale to zwyczajnie zrobię. Mam 36 lat i poznałem kobietę o dwa lata młodsza. Hmmm chodzi o to ze ona ma samych kolegów czy przyjaciół i w większości są to panowie znacznie starsi 🤔 spedzaja razem czas na wypadach pod namiot  po kawiarniach czy spotkaniach wieczorem na ławce. Często z nimi rozmawia przez internet i ogólnie przedstawiała to jako koleżeńskie znajomosci. Znajac facetów miałem wątpliwości co do stosunku relacji ze strony tych panów wiec drążyłem temat. Mi przedstawiała sprawę dosyć prosto ze to tylko znajomi i ze tam nigdy nic nie było lecz z czasem okazało się inaczej. Z jednym o wieku prawie 50 było coś więcej i lgneli do siebie jakoś 🤷🏻‍♂️ Byli blisko ale jakoś to zatrzymali nadzy w łóżku. Drugi w wieku 45 przystawia się do niej od lat i zawsze jest pomocny!  Kolejny 50 lat mówi ze jest piekna i sexowna i ze miło  się z nią spędza czas! Jest tez kilku starszych 60+ I tez oczywiście młodsi lub w jej wieku którzy mieli lub maja jakieś uczucia do niej 🤔 ja jej ufam ale przestawiała swoje znajomosci inaczej bo to jednak trochę więcej jest i czuje się trochę oszukany i chyba zazdrosny ale nie chodzi mi tutaj o mnie tylko o nią! Ona nie ma koleżanek lecz samych facetów w swoim życiu i tego nie rozumiem!! Z czego to wynika? Czemu lubi z nimi spędzać czas? Czy jest z niej typowa kokietka? Ona czasami nie rozmawia o statusie swoich relacji z facetami! Czasami nie chce być spostrzegana jako sexowna kobieta lub tylko tak się tłumaczy. Rozmawialismy kiedyś o jej znajomym którego długo już zna. Zapewniała ze nic tam nie ma! Wiec powiedziałem jej co on zrobi gdy będzie chciała jego pocałować wiec oba napisała do niego taka wiadomość🤷🏻‍♂️ Okazało się ze może być i nie za 10min! Później wyszło ze on się stara o nią od lat mimo ze jest starszy! Gdy o to pytałem ona mówi ze z jej strony nic nie było ale jednak coś się działo w tej relacji o czym nie mówiła wcześniej! Sprawy z jej znajomymi nie są proste jak przestawiała i nie wiem co z tym zrobić!! Wiem ze ona trochę inaczej widzi świat i nie zawsze dostrzega to czego chce druga osoba i tym bardziej nie rozumiem ze mi o tym nie mówiła na wstępie i ze macno broni tych znajomosci! Rozmawialismy o tym i ona chce tylko mnie ale nie rozumiem do czego jej są potrzebni ci wszyscy kolesie!! Jakoś mnie to boli i ma wpływ na nasza magiczna relacje 🤷🏻‍♂️Nie wiem co mam robić i jej nie rozumiem…

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to oczywiste, że chce mieć ciebie i nadal mieć swoich byłych adoratorów. Na pewno ma z nimi jakieś więzi, których nie chce tracić. Ja widzę tylko jeden sposób. Postawić sprawę jasno i bezkompromisowo. Oni, albo ty. Nie do się tego pogodzić. Zazwyczaj gdy coś zyskujemy to jednocześnie coś tracimy. Jeśli ona nie jest gotowa z tego zrezygnować, to nie jest też gotowa być w stałym związku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.