Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Kropka

Nie powiedział jeszcze kocham...

Recommended Posts

Jesteśmy razem ponad pół roku on nigdy jeszcze nie powiedział mi, że mnie kocha. Ja mu też nie powiedziałam bo myślę że on tego nie czuje. Jestem i czuje się niepewna w związku. :/ Gdy ja mu mówię czułości on  mnie przytula i całuje w czoło np ale sam nigdy nie mówi mi jakichś pieszczotliwych słów. Raz w całej"karierze" związku powiedział mi że się stęsknił.  Ja nigdy mu takich  rzeczy nie mówię choć bym chciała, bo widzę, że on się wtedy wycofuje.

Ostatnio jego kumpel powiedział nam że zerwał z dziewczyną bo jej  nie kochał po czym gdy mój facet to usłyszał od razu pocałował mnie w czoło. Nie wiem czy miał poczucie winy czy co..

Kiepsko się czuje przez takie zaloty, tym bardziej że mam już swoje lata (27) i nie che być wykorzystywana.

Ile czekać na te słowa...

Link to comment
Share on other sites

Pociesze cię kochana ja półtora roku czekam. Tylko że wiele razy o to robiłam afery dając do zrozumienia że nie czuję się kochana wtedy mój chłopak mówił że nie tylko mówienie ma znaczenie ale czyny też. Dał mi do zrozumienia że on nie jest taki wylewny żeby o tym mówić za to widzę w czynach że bardzo mu zależy. Jest dobry troskliwy ciepły gdy się kochamy to się rozpływam patrzy na mnie jak na anioła ❤️❤️❤️ to piękne chwile a później mnie tak czule przytula i długo leżymy wtuleni. Z nikim tego nie miałam nikt tak nie robił . Poza tym wiele dla mnie robi pomaga mi w każdy sposób i gdy tylko potrzebuje go to jest. Więc w gestach jest ta miłość ❤️😘 faceci po prostu nie są tak wylewni w słowach jak my. A przynajmniej rzadziej są

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.