Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

 Jestem bardzo zazdrosna. O wszystko. Dosłownie o wszystkie kobiety, te realne, żywe, te w telewizji jeśli są ładne i atrakcyjne. Często jestem zazdrosna nawet o grube dziewczyny i wcale nie za atrakcyjne bo np mają duży biust i robię mojemu chłopakowi ciągle akcje zazdrości. On twierdzi, że nie kocham siebie, że muszę się zaakceptować bo uważam że każdy jest lepszy. Że mam niskie poczucie wartości. Pewnie to prawda, ale ja po prostu ciągle czuję potrzebę wypytywać kontrolować co robi z kim, jak wyglądał jego dzień. Potrzebuje być na bieżąco, ciągle pisze lub dzwonię. Potrzebuje np żeby mi coś dokładnie opisał żebym mogła sobie to dobrze zobrazować i być pewną że nie zrobił nic co by mnie zabolało

 

Non stop pilnuje czy w jego otoczeniu nie ma nowych kobiet a jak ma jakąś nową koleżankę w pracy to jestem przerażona zestresowana i przejęta. Mam 26 lat. Pochodzę z domu gdzie był alkohol. Do tego byłam wykorzystywana seksualnie przez osobę z rodziny . Później gdy wyznałam to mojemu wiele lat starszemu chłopakowi gdy miałam 14 lat oskarżył mnie że to moja wina i że jestem zwykłą dz**. Chyba od tamtej pory nie potrafię ufać ani wierzyć w siebie noszę ciężar winy całe życie.

 

Jak poradzić sobie z zazdrością bo już nie mam siły... Pomóżcie . Tak bardzo boję się opuszczenia:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.