Skocz do zawartości

Zawiłość zwiazkow


Carrey

Polecane posty

Witam.  Nie bardzo wiem jak zacząć ajlepiej od początku... 

27 lat byłem żonaty wydawało by się że szczęśliwy. Cały mój świat był zbudowany wokół niej praktycznie wszystko od A do Z. Kilka lat temu mój świat się rozpadł złapałem żonę na zdradzie.... Próbowałem ja odzyskać ale ona wiedziała że nigdy jej nie wybaczę. No i wszystko się posypało jak lawina 2 lata zajęło mi pozbieranie się do kupy. Zamknalem dom na 4spusty wyjechałem za granicę przez kolejny rok skupiłem się na karierze kupiłem dom za granicą z myślą że nie wrócę do polski... W końcu jak już czulem ze panuje nad moim życiem postanowiłem zaufać kobiecie i znaleźć sobie partnerkę. Jak się okazuje wcale nie jest to łatwe... No ale w końcu poznałem... Polubiłem Lecz nie pokochałem no właśnie nic kompletny brak uczuć lubię z nią spędzać czas spacery wloczenie się po sklepach przejażdżki rowerowe było naprawdę fajnie... Pomyślałem starzeje się więc w zasadzie uczucia są nie potrzebne a samemu na świecie ciężko. No i minął kolejny rok... Dobry rok, związek przyćmił moja rozpacz po rozwodzie, zaczęły się goić rany. Niestety moja partnerka chciała więcej niż mogłem jej dać zaczęła manipulować związkiem stwierdziła że musi zrobić sobie przerwę od nas żeby zrewidować swoje uczucia. No cóż może miłością ją nie darzyłem ale czym jest miłość nie wiem czy w ogóle istnieje ale mniejsza z tym... Minęło pół roku pojawiła się inna kobieta w moim życiu całkiem przypadkiem oczywiście jak to w życiu bywa polubiłem ją ale bez miłości nie wiem może to mojej lubienie jest jakaś forma miłości... Lubię spędzać z nią czas mamy wspólne tematy w łóżku też jest świetni ale.... No właśnie ale czegoś brakuje. Zaproponowałem jej żeby zamieszkała ze mną... Zgodziła się pojechałem po nią zamieszkała u mnie i wiecie co życie to prawdziwa dzi.... Zadzwoniła moja poprzednia że muszę do niej przyjechać... No i co.... Pojechałem ehhh zaczęła że nie może żyć beze mnie ze kocha mnie nad życie płacz te sprawy mówię jej dziewczyno pół roku minęło rozstaliśmy się a ona ze nie ze to tylko przerwa była. Postanowiłem to przemyśleć. Przespać się z tym i za nic nie zrozumiem siebie naprawdę nie wiem czemu to zrobiłem ale wróciłem do niej. Wróciłem do domu opowiedziałem cała historie pani nr 2 dosłownie wszystko i że postanowiłem wrócić do pani nr 1. To był początek związku trochę popłakaliśmy ale zrozumiała wszystko i cieszyła się że byłem szczery wobec niej... Jednak poprosiła mnie czy mogła by zostać u mnie powiedziała że będzie płaciła mi za pokój bo chce sobie ułożyć życie oczywiście zgodziłem się bo czemu nie. Opowiedziałem pani nr 1 że mam lokatorkę stwierdziła że nie ma nic przeciwko. No i super pomysłem wszystko zaczyna się układać... Ja ją się mylilem... Któregoś wieczoru pani nr 2 zaprosiła mnie na lampkę wina jaecie jak to się skończyło powiedziała że ze wszystkiego nie musimy rezygnować a że sex mamy epicki więc... No i czuje się jak bym robił to samo co moja ex no żonaty nie jestem ale mam teraz dziewczynę i kochankę w tygodni z jedną w weekendy z drugą i nie mam pojęcia jak się z tego wykaraskac wkobcu pani nr 2 powiedziałem że nie możemy tak postępować a ona ze nie zrezygnuje ze mnie bo kocha mnie nad życie... Następna kuźwa.... Ja to nawet nie wiem wiem jakie pomocy szukam może po prostu chce się komuś wygadać bo naprawdę nie mam komu o tym powiedzieć... Nie chcę zranić tych kobiet nie zasługują na to i wiem że ranie je postępując w ten sposób. Nie mam pojęcia co mam zrobić zastanawiam się czy nie zamknąć kolejnego domu na 4spusty i nie zacząć życia od nowa gdzieś w kolejnym kraju... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jak dla mnie obiektywnie sprawa jest prosta. Męska decyzja albo jedna albo druga. Nie bądź jak Twoja była żona. Te kobiety też mają uczucia, co im dzisiaj pasuje za pół roku może przestać. Tam gdzie są dwie kobiety wcześniej czy później dojdzie do pełnej rywalizacji. Wpakowujesz się w nowe kłopoty. Jak chcesz mieć poukładane życie wybierz jedną. Pozdrawiam P.S. Zdrady to zdrady, mniejsze, większe, średnie - ale to zawsze zło które do nas wróci nawet po latach kiedy nie będziemy się tego wcale spodziewać .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • SKOCZ DO: 
    Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

  • PODCASTY.jpg

  • Wpisy blogu

    • 0 komentarzy
      Plotka. Złośliwcy powiadają, że bywa to rodzaj przemocy pośredniej – dokuczania komuś okrężną drogą. Trochę straszne, bo – powołując się na dokument „Dylemat społeczny” – fake news roznosi się w sieci sześć razy szybciej niż fakt. Najwyraźniej rzeczywiście plotki są jak chwasty w ogrodzie; nawet jeśli zrywamy je, nowe rosną prędko. Czasami bywają to chwasty wyjątkowo toksyczne, bo używa ich się chociażby do mobbingu, gnębienia kogoś w miejscu pracy lub w związku z wykonywanym przez niego zajęciem. Na szczęście nie wszystkie plotki są takie złe. Na przykład ktoś kiedyś rozpowiedział, że podobno odziedziczyłem hotel. Kto by pomyślał, jak nagle i drastycznie może wzrosnąć atrakcyjność człowieka... 😆 Tak czy inaczej, uważajmy z tym plotkowaniem i pamiętajmy: plotka niewiele mówi o danej osobie – znacznie więcej o człowieku, który w nią wierzy. Miłego dnia.
    • 0 komentarzy
      Kolejny podcast z cyklu psychologia relacji bez cenzury: 10 zjawisk, które psują związki. Psychologia miłości w kontekście czynników, które mogą zakłócić lub nawet przyczynić się do zakończenia relacji. 
       
       
       
    • 0 komentarzy
      Kiedy ostatnio dane ci było doświadczyć głębokiego relaksu, któremu towarzyszy stan błogości, poczucia harmonii wewnętrznej i kojącego spokoju? Mam nadzieję, że miewasz takie odczucia nierzadko. Jeśli jest jednak inaczej, rozważmy, co można zrobić, aby sytuację poprawić. Wersja audio poniżej, a wersja tekstowa tutaj.
       
       
    • 0 komentarzy
      Nadciąga weekend i być może niektórzy poświęcą chwilę albo dwie na jakiś serial. Nie mam na to za dużo czasu, więc wolę za często do tego typu produkcji nie zasiadać, bo niekiedy ciężko oderwać się. Wstrzemięźliwość we wszystkim – nawet we wstrzemięźliwości, więc robię wyjątki. Jako psycholog cenię barwne postacie, interesujące relacje i tym samy interakcje między bohaterami. Dramaturgia, wątki psychologiczne i niecodzienny obyczajowy kontekst też mają znaczenie. Jeśli zatem ktoś podziela sympatię do takich klimatów, może sięgnąć po „Po złej stronie torów”. Fabuła wciąga, ale jest to zarazem studium głęboko dysfunkcyjnej rodziny, która próbuje sobie radzić w obliczu splotu fatalnych okoliczności. A charaktery poszczególnych postaci zdecydowanie tego nie ułatwiają. Pierwszy sezon jest fenomenalny, natomiast pomimo słabszej jakości sezonu trzeciego, nawet tam dochodzi do takich scen, które wstrząsają nami na tyle mocno, że aż przydałyby się pasy bezpieczeństwa. Mocne. Podobało mi się. A Wy co polecacie?
    • 0 komentarzy
      Feministki głoszą hasło "przemoc ma płeć" (w domyśle - męską). Tymczasem chociażby raport "Diagnoza przemocy wobec dzieci 2023" wskazuje, że: "Sprawcami przemocy psychicznej i fizycznej wobec dzieci ze strony bliskich dorosłych najczęściej byli rodzice - ojcowie (odpowiednio, 39% i 35%) i matki (odpowiednio 43% i 31%)." Niechętnie pokazuje się tego typu dane, ale warto je znać mimo że uporczywie marginalizuje się takie informacje, co stanowi element kultury anulowania (cancel culture, cenzura tego co nie przystaje do ideologii).
      Zachowujmy trzeźwy osąd i wielką czujność, empatię, kiedy widzimy przekazy niewiarygodnie tendencyjne, jednostronne, a przy tym ewidentnie używane do celów politycznych, propagandowych czy nastawione na promocję różnych fundacji pozyskujących środki z budżetów publicznych oraz innych źródeł (w grę często wchodzą bardzo duże kwoty). W takich wypadkach istnieje bowiem ogromne ryzyko, że zostaniemy zmanipulowani lub okłamani. 



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • 05e7f642-357a-49b3-b1df-737b9aa7b7a1.jpg

  • SKOCZ DO:

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

  •  
  • Podcasty i filmy o psychologii

  • Książki o rozwoju osobistym i psychologii

    83eaf72d-ea6e-4a48-ab5f-9aefa9423f3d.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.