Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Kubuslbn34

Brak zaufania do żony, chorobliwa zazdrosc

Recommended Posts

Witam, jestem ze swoją Żona od 7lat małżeństwem. Moja Żona kilkukrotnie mnie zdradziła i przyznała się do tego. Rozstaliśmy się jakiś czas temu ponieważ byla z innym partner. Teraz wróciliśmy do siebie, ale cały czas się klucimy ponieważ ja nie potrafię jej zaufać jestem chorobliwie zazdrosny i boje się że znowu mnie zdradzi. Nie potrafie sobie z tym poradzic a Żona nie bardzo chce mi w tym pomóc, nasze małżeństwo wisi na włosku ja mam w głowie caly czas chore myśli, że zdradza że utrzymuje kontakt z tym partnerem z którym była w trakcie naszego małżeństwa. Nie wiem jak z tym walczyć, chce jej zaufać ale niepotrafie. Psychicznie jestem j wykończony ciągle myśli, ciągły strach, ciągle klutnie sprawiają że zaczynam pogadać w depresję i relacje nasze są coraz gorsze. Jeśli jeszcze można nazwać to relacjami. Chce uratowac ro małżeństwo ale nie wiem jak sobie z tym radzić. Czy potrzebuje pomocy specjalisty?czy we dwoje powinniśmy pojsc na terapie?dodam że Żona broni się przed terapia rękoma i nogami, powtarza że nikt obcy nie będzie jej mowil jak ma zyc. Co robić w takiej sytuacji, gdzie się udać?jak rozmawiac?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Kolezanka. napisał:

Jesli.zona nie chce isc na terapie, idz sam koniecznie. Wykonczysz sie psychicznie i jeszcze do tego.zostaniesz sam. 

Czy zona tez chce ratowac to.malzenstwo? 

Wydaje mi się że tak, mamy razem dziecko w zasadzie dwoje ale córka umarła w brzuchu Żony przed porodem. Na jaką terapie najlepiej pójść?do jakiego specjalisty?

Link to comment
Share on other sites

Jesli.rozmawialiscie.o tym, i.ona wie, ze masz.problem z zaufaniem, i zobowiazala sie do wiernosci, powinna Cie zrozumiec teoretycznie. Moze zona psychicznie nie dala rady po smierci dziecka? Stad te zdrady? 

Hm, idz do.psychologa, mysle, ze jesli nie trafisz, skieruje Cie na terapie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.