Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

Rozwód mąż- zaburzenia emocjonalne


Recommended Posts

Rozwodzę się z mężem, wniosłam o rozwód z jego winy, ponieważ zostawił mnie z 7 tygodniowym dzieckiem, wcześniej kłóciliśmy się przez dwa tygodnie. 

Historia jest bardzo długa, byłam już u psychologa i nawet się tego nie spodziewałam Pani Psycholog mi powiedziała, że mąż ma zaburzenia emocjonalne ( powiedziała, że ojciec męża również)- że jest uzależniony od rodziców, głównie matki, i że nie jest gotowy na własną rodzinę.

Byłam w szoku, zapytałam czy warto walczyć o związek- męża ciągle kocham, pomimo, iż bardzo mnie skrzywdził i tutaj się bardzo zdziwiłam, ale Pani Psycholog powiedziała mi wprost, że nie dogadamy się z mężem, że on nie jest gotowy na własną rodzinę i dała mi do zrozumienia, że nie uratujemy naszego związku.

Spotkanie moje z Panią Psycholog się zakończyło i zapytam o to oczywiście, na następny spotkaniu, ale czy rzeczywiście można tak wprost stwierdzić, że nie da się uratować już związku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.