Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

lucek15

Zaburzenia lękowe

Recommended Posts

Witam. Mam problem, który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Po dość długiej przerwie spowodowanej epidemią udało mi się znaleść pracę sezonową (jestem studentką więc pracuję tylko sezonowo) lecz przy każdym wyjściu do pracy odczuwam ogromny lęk i stres. Pracuje jaki sprzedawca w małym sklepie. Bardzo się boje każdego dnia tam. W dniu wolnym ciągle rozmyślam o tym, że jutro idę do pracy. Pojawia się u mnie ból głowy, brzucha, duszności, płacz, problemy ze snem. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, jest mi bardzo źle. Praca tam jest w porządku natomiast nie wiem dlaczego towarzyszą mi takie uczucia. Czuje się samotna i nie potrafię o niczym innym myśleć. Został mi tylko miesiąc lecz nie wiem czy dam radę. Nie chce uciekać i poddawać się lecz czuje się źle.  Unikam także wszelkich spotkań z ludźmi i rozmowy przez telefon.  Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Skąd ja to znam... Ogromny stres, ataki paniki przed każdym nowym etapem, pracą, problemem. 

Odnoszę wrażenie, że coraz więcej osób ma z tym duży problem.. Ja nie znalazłam jeszcze na to "lekarstwa". Staram się mimo wszystko nie poddawać i mierzyć z wyzwaniami.

  • Smuci mnie to 2
Link to comment
Share on other sites

Ja niestety bagatelizowałam taki stan i przez zaburzenia lękowe przestałam wychodzić z domu. Od pół roku siedzę praktycznie sama cały czas. Wczoraj postanowiłam to zmienić i wybrałam się do psychiatry. Od dzisiaj jestem na tabletkach. Jeśli masz pytania albo chęć rozmowy to zapraszam :)

  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.