Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Kropka

Przypatruje się innym kobietom na każdym kroku ;/

Recommended Posts

Mój chłopak patrzy na inne dziewczyny przy mnie (pociąg , spacer, sklep ) zawsze gdzieś znajdzie atrakcyjna kobietę i wtedy sobie podpatruje i to jest za każdym razem... mam wtedy wrażenie że niepodobam mu się wystarczająco.  Przez co wydaje fortunę na nowe sukienki makijaz i na dbanie o siebie.

 Nic nie mówię oczywiście bo kazdy ma prawo patrzeć na co chce .. ale trochę mnie to dotyka.

Co o tym sądzicie ? Czy wasi partnerzy tak mają? Powinnam się przyzwyczajać? 
 

Ex nigdy tego nie robił czułam się dla niego wyjątkowa. 

Edited by Kropka
Link to comment
Share on other sites

Dla ex czułaś się wyjątkowa. Gdzie ten ex teraz jest? Na pewno nie przy Tobie, dlatego zakładam, że takie poczucie wyjątkowości można o kant dupy potłuc. 

Nie mogę ocenić znaczenia aktów przyglądania się ładnym kobietkom przez Twojego faceta, bo nie wiem jaki on jest i nie wiem jak wygląda wasz związek. Na pewno zwracanie uwagi na atrakcyjne osoby płci przeciwnej jest czymś oczywistym i naturalnym. Będąc w związku w fazie zakochania jesteśmy zaślepieni swoim partnerem i raczej nie zwracamy uwagi na inne osoby, ale faza zakochania nie trwa wiecznie i w końcu zaczynamy zauważać inne, atrakcyjne osoby, co niekoniecznie musi świadczyć o zmniejszonym zainteresowaniu obecnym partnerem. 

Myślę, że dobrze byłoby skonsultować to z chłopakiem. Oczywiście bez nerwów, wyrzutów, żądań czy fochów. Tak po prostu, jak człowiek z człowiekiem. 

Link to comment
Share on other sites

Mój facet raczej nigdy nie był we mnie zakochany skoro Patrzył i obserwował inne  kobiety od początku naszej znajomosci i ciagle to robi. 
Chyba mnie wykorzystuje..  rozmowa z nim skończyłaby się  oskarżeniem mnie o zazdrość ponieważ on zawsze to podkreśla ze nie znosi jak dziewczyna jest zazdrosna i ze jego ex taka była ze mu zwracała uwagę jak spojrzał na inna .  W sumie ja tak nie robię  a czemu on tak robi...masakra  ;:/

 

Smutno 

Link to comment
Share on other sites

W odpowiedzi na Twój poprzedni post, na temat braku zazdrości u partnera, uspokajałam, że to wyraz zaufania, że cenne i warte docenienia. Teraz rzuciłaś trochę inne światło na Wasz związek. Wygląda na to, że Twój partner preferuje związki różniące się od tego, do jakiego Ty dążysz. Zaleca Ci ochłodzenie, choć widzi, że pragniesz ciepła. Notorycznie ogląda się za kobietami, jeśli tego nie zaakceptujesz, to podzielisz los poprzedniczki, bo on nienawidzi zazdrości. Dał Ci wolną rękę, bo sam potrzebuje swobody. Boisz się zapytać, porozmawiać,, wyrazić swoje wątpliwości, bo przeczuwasz co usłyszysz i będziesz musiała się przeciwstawić albo pogodzić, a ani na jedno, ani na drugie nie masz ochoty. Dlatego jesteś zdezorientowana i sfrustrowana. Musisz sobie po prostu szczerze odpowiedzieć, czy taki związek Ci odpowiada 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.