Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg


Guniakk
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam 20lat,od 2lat jestem z moim partnerem(23l.) Miałam problem z metamfetamina. Uczęszczałem na terapie w MONARZE.Powiedziałam mu o moim problemie jak o wszystkiem-jestem osoba bardzo szczera.Podejrzewal mnie ,ze go oszukuje i okazało sie ze on tez zaczął to brać(jak mi powiedział chciał zobaczyć czy symptomy ktore u mnie rzekomo wskazują na to ze zazywam są prawdziwe i  przetestowal środek na sobie żeby wiedzieć jak działa i co jak po nim sie wyglada)....do dzis mnie okłamuje. Z każdym razem jest mi ciężej i często zdarzało mi sie odpowiadać tym samym-ulegałam w bezsilności nałogowi.Nie rozmawia ze mną o tym,ani o żadnym problemie,wypiera sie,kiedy zadaje pytanie -przyznaje jedynie kiedy znajdę na to dowody. Mieszkamy razem ,ale mnie unika..nie potrafię podać liczby ile razy udowodniłam mu kłamstwo i co za tym idzie obiecywał zmianę(Ok 200razy).we wrześniu dałam mu wybór- terapia lub rozstanie. Powiedział ze sie podejmie,ale nie był tam ani razu,unika terapeuty i przekłada wizyty..

Moje pytania to jak nakłonić go do współpracy i zmotywować do leczenia , oraz jak sama sobie mam radzić z obsesja na punkcie oszustwa i kłamstwa (nie potrafię mu zaufać ) i głodami spowodowanymi bezsilnoscia. 

Pozdrawiam i dziękuje ze mogłam sie tu otworzyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share



  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.