Jump to content
starmo

Kompleks malych piersi

Recommended Posts

Mam mały problem z moim wyglądem. Mój fajny powiedział mi, że ma fetysz dużych piersi. Ja z swoimi małymi A75 mam bardzo duży kompleks i czuje się dla niego mało atrakcyjna. Jestem dopiero po 19-stce, ale u mnie w rodzinie każda ma piersi dopiero po dziecku. Już nie raz się z nim kłóciłam o to i tlumaczyłam mu wszystko, ale watpię że zdaje sobie sprawę że zniżył mi samoocenę. Zawsze mi mówi że mnie kocha taką jaką jestem, ale też powtarza ze nie musze być idealna pod względem wyglądu, bo jestem pod względem charakteru. Jeszcze mówi, że jak będę chciała to za kilka lat mogę zrobić operację. Ostatnio też tłumaczył, że on jest jak typowy facet i nawet będąc w związku patrzy się za tym co go pociąga. Nigdy mi jakoś biust nie przeszkadzał dopóki nie poznałam fajnego. Raz był za szczery i powiedzial o tym fetyszu i mi to utkwiło w głowie. Jego podejścia raczej nie zmienię, ale jak zaakceptować siebie wiedząc że nie jest się idealna wersją dla fajnego? Po co mi takie coś mówił skoro wiedział, że i tak nie lubię swoich piersi? Może to głupie, że się tak przejmuje, ale zawsze myślałam, że chociaż mój chłopak będzie mnie w pełni akceptować.

Link to comment
Share on other sites

Też mam małe. Gdyby mi powiedział że lubi duże, wzruszyłabym ramionami i pomyślała "spoko, może niech szuka takiej jak ja z charakteru, ale z dużymi". Serio, jeśli jest z Tobą, to kocha Ciebie. Piersi to część wyglądu, który tak sama zauważyłaś zmienia się z wiekiem, pod wpływem różnych czynników. Nie na tej podstawie szukamy partnerów.

W razie czego jest wiele opcji:

https://spieta.com.pl/powiekszenie-i-modelowanie-piersi-wskazania-warianty-zabiegu-cena/

Jak na przyklad powiększenie piersi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.