Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Magda Sil

Śmierć ukochanych trzech osób

Recommended Posts

Witam.Trzy lata temu stracìlam kuzynkę,ktora zmarła na raka.Dwa lata temu stracilam mame,ktora zmarla na bialaczkę.A kilka miesiecy temu babcię,ktora zmarła poprostu ze starosci.Wszystkie te śmierci mają "wytłumaczenie",jednak czuje się jakby mnie przywalia sterta kamieni.Nawet kiedy staram sie zyć normalnie to ciągle je ze soba noszę.Wracam pamiecia do tych wszystkich sytuacji np.w szpitalu i próbuje je zmienić,tak jakby mialo mi to pomóc.Mam powód do zycia;kochajacego meza i dzieci ale zamiast radosci,czesciej boje sie ze sie im cos stanie.Tak jakbym ciągle probowała sie przyzwyczaić do smierci i się z nią oswoić.Nie wiem jak długo to wszystko przetrwam jestem zmeczona

Link to comment
Share on other sites

Tak już jest na świecie, że ludzie odchodzą. Pomyśl sobie jak na wojnie musieli szybko odchodzić i jak sobie z tym radzili. 

Będziesz tak rozpamiętywała przeszłość że aż zabraknie miejsca na teraz i jutro. To jest proszenie się o kłopoty. Po to się żegna zmarłych żeby się już nimi nie zajmować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.