Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Marcin1989

Poważny problem w związku

Recommended Posts

Witam serdecznie, Mam na imię Marcin. Przychodzę do państwa, z problemem w związku. Jesteśmy parą od ponad roku a od 6 miesięcy razem mieszkamy, mamy po 32 lata. Było wszystko dobrze, wspólnie spędzaliśmy każdą chwilę, aż do około miesiąca temu. Dziś ma o wszystko pretensję, miałem dzień wolny od pracy, zrobiłem pranie, pomyłem okna ogólnie wysprzątałem cały dom. I co przyczepiła się o kubek z kawą. Co dzień ma pretensję o coś, nie będę wymieniał wszystkiego ale o każdą bzdurę. Nie kochamy się od miesiąca. Nie mówi mi że mnie kocha tylko odpowiada,, ja ciebie też ''. Byliśmy ostatnio na zachodzie słońca, to czułem tak jakby nie chciała tam w ogóle być, chociaż sama chciała, nie rozmawiamy o niczym tylko jak w pracy, albo piszę z koleżanką a ja czuję tak jakbym był duchem. Na 100% mnie nie zdradza. Bardzo się martwię o ten związek, a bardzo mi zależy na uratowaniu tego związku, chociaż naprawdę mam wrażenie że przeszkadzam jej w życiu, nawet dziś wróciła z pracy i teraz już niby idzie spać ale cały czas piszę z przyjaciółką. Wiem że się oddalamy i to doprowadzi do rozstania, dlatego proszę państwa o pomoc. W razie jakich kolwiek pytań proszę pytać. Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Siemasz. Jesteście ze sobą na tyle krótko, że w gruncie rzeczy dopiero zaczęliście się dobrze poznawać. Najwidoczniej okazałeś się dla niej pod jakimś względem nieodpowiedni, dlatego stała się drażliwa i postanowiła się wycofywać. Rozmawiałeś z nią o swoich zmartwieniach w tym związku, próbowałeś się dowiedzieć dlaczego tak się zachowuje i co czuje? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.