Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Peazr2000

Proszę o poradę

Recommended Posts

Witam, jestem nowa potrzebuje pomocy, porady kogoś doświadczonego. Od roku leczę się farmakologicznie na nerwice i depresje. Niestety bez terapii ciężko. Nie potrafię otworzyć się przed terapeutą dlatego forum na którym mogę pisemnie podzielić się problemem jest ostatnią deską ratunku. 
W zeszłym roku skończyłam szkołę. Od stycznia tego roku pracuje w pobliskiej firmie pakuje gotowe wyroby nic specjalnego. Właśnie zaczelam urlop i zamiast cieszyć się tym czasem nasiliła się depresja i lęki. Boje się każdego wyjścia z domu boje się ze po prostu zwymiotuje, zemdleje lub dostanę zawału ( wymioty i omdlenia na tle nerwowym zdarzały się wcześniej) nie wyobrażam sobie za dwa tygodnie powrotu do pracy w której tak naprawdę nie mam powodów do stresu… jednak chodzi o kontakt z ludźmi. Wizyte u psychiatry mam dopiero za miesiąc (kiedy urlop już się skończy). Czuje ze moje życie jest bez sensu tak wiele razy chciałam odebrać sobie życie jednak jestem tchórzem i nie potrafię. Czy są jakieś sposoby aby odciąć się od tych natrętnych złych myśli i zrozumieć ze wszystko będzie dobrze? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.