Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Katis

Pomocy?

Recommended Posts

Dzień dobry, dobry wieczór.

Mam problem - mianowicie od kiedy tylko pamiętam, doświadczam strasznych wahań nastroju. Potrafię być impulsywna, a zaraz potem leżeć i nie mieć energii dosłownie na nic. Szybko tracę zainteresowanie. Jeżeli znajdę jakieś hobby (kiedy mam sporo energii), to zaraz I tak tracę nim zainteresowanie. Trochę mnie to irytuje, ponieważ w taki sposób nie mogę w niczym być bardzo dobra, tylko przeciętna. 

Ponadto, mam odruchy, że cały czas mrucze coś I nie mogę przestać albo spinam mięśnie, A jeżeli zepne jeden, to zawsze muszę spiąć I drugi - np w jednej nodze, A potem drugiej - żeby było po równo, jeżeli nie jest - nie daje mi to spokoju. 

Mam też lęk przed ludźmi. Kiedy wychodzę z mieszkania, boję się, że wszyscy chcą mnie zabić. Często też wtedy przyspieszam kroku, jeżeli ktoś idzie za mną, czasami odskocze jak ktoś podejdzie za blisko lub inne dziwne rzeczy, żeby tylko uniknąć przechodzenia obok kogoś. Czasami też mam wrażenie, że leżąc we własnym łóżku ktoś mnie zabije, bo mnie śledzi. 

Boję się też, że robiąc jakąś rzecz ktoś przypadkiem zrobi mi krzywdę I zazwyczaj wtedy odchodzę gdzieś na daleką odległość. 

Czuje, że każdy chce mnie skrzywdzić. 

Nie mam już powoli siły. 

Boję się też pójść do poradni specjalistycznej, gdyż byłoby to dla mnie zbyt stresujące I nie wiedziałam też co mówić, bo nie wiem jakie rzeczy byłyby najistotniejsze. Co robić? Jak walczyć z tymi rzeczami?

Pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.