Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

julia00

Jak przekonać się by sobie pomóc

Recommended Posts

Hej. Podupadłam na psychice. Mam 21 lat i od 3/4 miesięcy moje życie wyglada zupełnie inaczej, nie cieszą mnie rzeczy, które cieszyły kiedyś, stałam się leniwa, źle wypowiedziane zdanie do mnie sprawia, że dostaje ataku złości z którym próbuje walczyć, ale zdążyły się już sytuacje, że jakaś rzecz napotkana na drodze wyładowała na ziemi, potrafię spać po 12 godzin i dalej czuć zmęczenie, od dwóch miesięcy nie mam miesiączki, myśli samobójcze również w mojej głowie się pojawiają. Wiem, że jest ze mna źle, ale nie wyobrażam sobie zwierzać się obcej osobie o ciężkich i bolesnych dla mnie momentach mojego życia. Jakieś sposoby żeby się przełamać? Z góry dziękuje i pamiętajcie jeśli tez czujecie się przybici nie bierzcie przykładu ze mnie i udajcie się do specjalisty!

Edited by julia00
Link to comment
Share on other sites

Cześć. Innych namawiasz na specjalistę a sama nie chcesz się do niego zgłosić:) Co Cię blokuje, wstyd? Zapewniam Cię, że psychoterapeuta zna mnóstwo historii podobnych do Twojej a nawet dużo cięższych. Potraktuj to jak wizytę u lekarza, który zawodowo zajmuje się leczeniem, a nie ocenianiem. Byłaś kiedyś np. u ginekologa? Normalnie byś się nie rozkraczyła przed obcym facetem, ale wiesz, że to jest profesjonalista, do którego zgłaszasz się po pomoc i który tej pomocy udziela, bo tym się zajmuje. Jeśli chcesz, możesz "na rozgrzewkę" porozmawiać ze mną na osobności. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.