Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Keytin

Zawodzę wszystkich dookoła, jestem słaba

Recommended Posts

Mam 27 lat, dobrze płatną pracę, wspaniałą rodzinę ale... 

Rodzina oczekuje ode mnie wyjścia za mąż i rodzenia dzieci, może nawet bym i tego chciała, ale mój chłopak zdaje się nie jest pewny czy chce w ogóle ze mną być. Nie jestem dla niego dość dobra.

Prace lubię, ale czuję się w niej dyskryminowana przez to, że jestem kobietą i niedoceniana. Od ponad roku czuję się w pracy jako ten gorszy pracownik. 

Ciężko mi się zmotywować do zrobienia czegokolwiek, nie umiem się skupić, jestem ciągle zmęczona i smutna. Zdążają się chwilę, w których płaczę nie wiem czemu i nie mogę powstrzymać.

Link to comment
Share on other sites

Masz bardzo zaniżoną samoocenę ,nie wierzysz w siebie i swoje możliwości. Nikt nie jest gorszy lub niewystarczający ,czasem ludzie po prostu do siebie nie pasują i tyle . Poprzez swoją postawę i wiarę w to że jesteś gorsza pojawiają się myśli o dyskryminacji itp. Tak jak Turkuć _podjadek napisał porozmawiaj z kimś bliskim i zaufanym albo wybierz się do psychoterapeuty jeśli masz taką możliwość. Jeśli uda ci się zmienić nastawienie i pokochasz i docenisz swoją wartość twoje problemy od razu zaczną się rozwiązywać tylko uwierz w siebie i w to że jesteś wartościową i silna kobieta nikt i nic nie ma prawa cię tego odebrać bądź sprawiać że czujesz inaczej.❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.