Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Cześć, jestem 18-nastoletnią dziewczyną, zmagam się z problemem w związku oraz z własnym lękiem, bardzo boje się zdrady i mam brak zaufania co skutkuje moim obniżonym nastrojem i byciem chamską dla swojego partnera... Ten problem trwa od zawsze w naszym związku a jesteśmy razem juz prawie 4 lata. Teraz on zaczyna mieć więcej znajomych w tym dziewczyny i ja nie mogę się z tym pogodzić, czuje się jakby oni wszyscy byli ważniejsi ode mnie i jakby wszystko inne było ważniejsze przez co czuje się nie kochana. Do tego dochodzi drugi problem mieszkamy z jego rodzicami i bardzo dużo się Wracają a on nie potrafi się odezwać. W skrocie nie potrafię rozróżnić dobra od zła w tym związku, nie potrafię się pogodzić ze zmianą ze związku na wyłączoność na bardziej otwarty, mój problem z zazdrością i lęk przed zdradą, i do tego nie wiem czy to miłość czy już przyzwyczajenie. 

Z całego serca proszę o pomoc bo nie daje sobie rady psychicznie, zaczęłam ciągle wybuchać płaczem.

Link to comment
Share on other sites

Hej. Może po prostu warto szczerze porozmawiać i powiedzieć co kogo boli? Szczerza rozmowa potrafi zdziałać cuda. Zamiast tak bardzo obserwować jego znajomych i znajome, może warto spojrzeć w lustro i zobaczysz, jaką wspaniałą dziewczynę ma Twój chłopak? Oglądanie się na innych i ich obserwowanie nic dobrego nie wniesie. Lepiej skupić się na sobie i waszym związku. Złość nie jest nikomu potrzebna, a Ty zobacz ile tracisz przez to. Przez żal, złość i zazdrość nie zmienisz nikogo, zmienisz tylko siebie. Warto? Na pewno nie. Takie jest moje zdanie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.