Jump to content

Recommended Posts

Mam pytanie. Zrobiłąm sobie pewne rozpoznanie w sieci i zainteresowało mnie kilka afrodyzjaków tego typu: spanish love drops sex elixir spanish fly Ktoś stosował? Które zamówić na spróbowanie ?

Link to comment
Share on other sites

hiszpańska mucha powoduje jedynie większe przekrwienie narządów płciowych dlatego zwiększa pobudzenie ale wówczas, gdy dana osoba ma ochotę na seks. Do pipci napływa więcej krwi, łechtaczka się robi bardziej czerwona, podatna na pieszczoty a wargi intymne bardziej nabrzmiałe. Ale jeśli tej ochoty ba seks nie ma to nie zadziała. Rownież polecam sex elixiri, jeśli masz ochotę na seks to potrafi ten seks bardzo ubarwić.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie chciałabym spróbować. NIe mam jakichś tam wielkich nadziej, ale testujemy sobie z mężem różne nowości raz na jakiś czas i pomyśleliśmy sobie,że moze dobrze byłoby spróbować czegoś takiego, szczególnie że tu i ówdzie w sieci o tym pisza.

Link to comment
Share on other sites

No ja też nie narzekam ale jednak jak się jest długo w związku to wiadomo,że trzeba testować róznych rzeczy aby nadal się chciało :) Dobra, zamówiłam. Napiszę tutaj jak coś o działaniu.

Link to comment
Share on other sites

Powinno być ok. Sama uzywałam sex elixir i był fajny. Nie oplecam jednak podróbek typu jakiś spanish fly na allegro po 5 zł. Nie wiem kto sie na to nabiera. Przecież to nie ma prawa działać :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.