Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Niechciana


Zraniona98
 Share

Recommended Posts

Nie wiem co zrobić. Właśnie podejęłam decyzje żeby zerwać z partnerem on ani trochę nie protestował. Czuje się okropnie bo go kocham ale boje się że to nie miłość tylko przyzwyczajenie. Nigdy nie potrafiłam tego zrobić bo boje się zostać sama że nikt już mnie nie zechce. Cały czas od swojego słyszałam jaka to ja jestem głupia że wszystkie awantury są z mojej winny że ja wszystkiemu byłam winna że jestem najgorsza że go kontroluje a ja poprostu oczekiwałam że spotkamy się więcej niż raz w tygodniu i przynajmniej 5min rozmowy dziennie. Czy to aż tak dużo!? Zawsze myslałam że moge na niego liczyć ale on nie miał nigdy na to czasu. Dla niego wiecznie liczy sie praca pieniądze czas dla niego i jego kolegów. A ja !? Ja jestem w sam raz na raz... czuje się strasznie

I wiem że o wiele lepiej by było gdyby mnie nie było na tym świecie. Tak bardzo chciałabym zniknąć ale boje się bólu i dlatego nie wiem jak to zrobić albo co ze sobą zrobić ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.