Jump to content
type999

23 LATA MIESZKAM Z BABCIĄ W POKOJU

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się czy to normalne ,że mieszkam z babcią z jednym pokoju śpię obok niej, w skrócie przytoczę wam moją historię ,generalnie pracuję na kuchni jako pomocnik (odbywam kursy) rodzice mieszkają wieś dalej ,czasem ich odwiedzam matka nie chciała mnie po urodzeniu więc babcia mną się zaopiekowała i mieszkamy w miejscowość obok z wujkiem i z babcią. Wujek i ciotka i kuzynostwo mieszka na samej górze domu ja w środku z babcią , jest to mój wujek chrzestny który mnie nie lubi chcę mnie wyrzucić z domu ,prawdopodobnie kiedy babcia umrze. Dużo osób śmieje się ,że mieszkam z babcią babcia nie pozwala mi gadać głośno i grać w gry z kolegami, raz mnie prawie pobiła ,wczoraj np wyrzuciła z pokoju i musiałem spać w kuchni. Zastanawia mnie jedna kwestia czy mieszkanie z babcią w jednym pokoju jest normalne czy nie? Co poradzicie mi w życiu mam 23 lata nie mogę zdać prawo jazdy, mam upośledzenie , wady wymowy ,wstydzę się ludzi i nie lubię z nimi rozmawiać jestem cichy , wrażliwy i nie umiem się wysłowić. Jakie polecacie plany na życie co mam zrobić? Skończyłem szkołą zawodową jako stolarz ,ale nie potrafię nic , ponieważ sprzątałem zawsze na praktykach ,nie mam oszczędności myślałem o przeprowadzce, lecz nie mogę dostać dobrze płatnej pracy, wszystko mnie dobija, nie mam dziewczyny i nie zapowiada się żebym znalazł miewam stany depresyjne , ciężkie myśli. Jak wyjść z kryzysu i jak poradzić sobie w życiu żeby przeżyć je w miarę dobrze, gdzie szukać wskazówek i rad aby moje życie naszło na dobrą drogę, bardzo proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Nie.wiem czy to.jest dziwne, rozne sytuacje ludzie.maja w zyciu. 

Na poczatek, jesli.masz.prace, staraj sie.odkladac sobie pieniadze, zacisnac troszke.pasa. W.miedzyczasie mozesz szukac lepszej pracy, w zawodzie lub i nie. Bylebys szukal.i.sie.nie.poddawal. Walcz o siebie. 

Link to comment
Share on other sites

To nie Twoja wina, że rodzice Cię nie chcieli, że babcia Cię wychowała, że jesteś niepełnosprawny. Nie wiem co powinieneś zrobić bo tylko Ty to możesz wiedzieć. Czego w życiu pragniesz dla siebie, kim chcesz być? Nie poddawaj się jednak i walcz o siebie i o lepsze jutro dla siebie, jesteś tak samo wartościowy jak inni mimo iż nie masz kochajacej rodziny. To nic, to nie decyduje o wszystkim. Nadal masz swoje życie do przeżycia. Powodzenia Karolina 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.