Jump to content
karpt

Problem z przedwczesnym wytryskiem

Recommended Posts

Cześć dziewczyny. Mma problem. Mój mąż nigdy nie był jakimś długodystansowcem, ale ostatnio to tragedia. Wchodzi we mnie i kończy po kilku ruchach.Stara sie mnie zaspokajać w inny sposób ale jednak fajnie byłoby się pokochać tak normalnie. Czy to możliwe, że tak na niego wpłynęła zmiana pracy? Problem zaczał się jakieś 3 miesiące tmeu jak dostał awans. Stanowisko wymarzone, ale o wiele bardziej wymagające, z dużą odpowiedzialnościa.
Co robić? Dodam, że guma odpada ponieważ próbowaliśmy oraz mu penis w trakcie stosunku opada w gumie. I on tym się tak denerwuje,ze raczej nie ma opcji aby ponownie stanał :( Cała ta sytuacja kiepsko wpływa na nasze małżeństwo. Zaczynamy sie kłocić no i on unika łóżka.

Link to comment
Share on other sites

Stres jak najbardziej. Najlepiej jakby przestał się tak stresować i nie przenosił stresujących sytuacji z pracy do domu bo zwariować można. Tak poza tym to prezerwatywy to nie wszystko. Sa jeszcze jakies żele przedłlużające wytrysk, specjalne spraye, chusteczki ( które są nasączane płynem który lekko znieczula penisa). Możesz coś takiego mu zaproponowac. On moze jeszcze masturbować się przed stosunkiem. Dzięki temu bedzie mógł dochodzić trochę dłużej za drugim razem.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

A kto jest stroną inicjującą? Zależy też, co Pani lubi robić w łóżku. Żele wydają się być dobrym rozwiązaniem. Można także pomyśleć o masażu. Jak długo trwa stosunek? 1 min - 2?              

Link to comment
Share on other sites

No dobra ale jak ja to mu powiem. Kotku idź pod prysznic i zrób to co do Ciebie należy ? :D No nieee...... Na pewno mu tak nie wspomnę. Co do środków to jeszcze nie próbował. A przynajmniej o tym nie wiem żeby coś takiego testował. Ale może dobrze byłoby coś takiego wypróbować. Co polecasz konkretnie?

Link to comment
Share on other sites

Spray orgasm control, chusteczki oc wipes ( wyjmujesz chusteczk z jednorazowego opakowania i wsmarowujesz w penisa, jest nasączona środkiem, który nieco go znieczula i on może dłużej). Możecie to potraktować jako grę wstępną. Co do rozmowy o masturbacji to nie wiem czy jest się czego wstydzić. Jesteście przecież małżeństwem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.