Jump to content
Adamus40

Lek przed brakiem snu i samotnością

Recommended Posts

Witajcie , od dwóch miesięcy chodzę na terapię z powodu lęków które pojawiały się dość często... przestrzenne, społeczne, religijne ... no sporo tego po kilku sesjach lęki zaczęły wygasac zaczynam je ogarniać.... ale .... nastąpił chyba efekt przeniesienia... ciągle myślę o terapeutce od 2-3 ostatnich sesji chciałbym jej zaimponować,  spotkać na mieście gdzieś nawet przelotnie na minutę... nie jest to myślenie miłosne... tak mi się wydaje... Ważne że jestem Dda... zrzucam to na kark braku uczuć w młodości które teraz przelewam na terapeutke, moje poczucie osamotnienia jakoś gasnie przy niej .... ale to myślenie jest naprawdę intensywne i skutkuje działaniem np jadąc do pracy mijam poradnie... muszę zobaczyć czy auto Pani psycholog stoi na parkingu, widząc jej auto na mieście rozmyślam gdzie mogla pójść co robić.... nie mogę się doczekać kolejnego spotkania, jako wierzący modlę się za nią i dziękuję że pojawiła się w moim życiu  ... to jest na tyle mocne że ostatnio pojawiły się kłopoty ze snem ... nieprzespana noc , pół nocy,  wybudzanie ... lęk przed samym spaniem a raczej przed tym że mogę nie zasnąć. Mam narzeczona , staram się jej tłumaczyć o co chodzi co czuje ... ale moje zachowania ostatnio są wobec niej dość oschłe. Z terapeutka rozmawiałem o tym ... jesteśmy na etapie że to proces i tak ma być... jedziemy dalej a ja mam pielęgnować pewność siebie i poczucie wartości..... ale właśnie czy naprawdę tak ma być?? Ktoś tak miał? Będzie odbicie w dobra stronę? Pozdrawiam wszystkich i liczę na jakiś odzew . 

Link to comment
Share on other sites

hm, wydaje mi.sie, ze nie powinienes.sie.tym.przejmowac. To.raczej.minie, jestes pewnie teraz na takim etapie terapii, i tak.zzyles sie z terapeutka ze masz takie objawy. Daj sobie troszke czasu, pomysl raz "nie pojade tamtedy" i.zrob tak. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.