Jump to content
Kara2021

Lęki? Ataki paniki?

Recommended Posts

Cześć,

Myślę że potrzebuję pomocą ale nie wiem gdzie najpierw się udać. Od jakiegoś czasu mam strasznie panikuje albo się boję końca świata... Ktoś powie ze to głupie ale gdy tylko gdzieś przeczytam że np. wybuch wulkan bądź cokowiek innego się dzieje ogarnia mnie lęk. Są dni że nie warto cokolwiek robić bo i tak zaraz będzie koniec świata. Jeśli przeczytam jakąś informację że coś wydarzyło się na świecie zaczyna mnie dusić / boleć w klatce, zaczyna mi serce szybciej bić... Nie wiem jak to określić. Kiedyś nawet nie zwracałam uwagi na takie informacje a od jakiegoś czasu nie słucham żadnych wiadomości itp bo się po prostu boję... 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

najlepiej gdyby Pani zapisała się na wizytę do Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie będzie mogła Pani porozmawiać z lekarzem i psychologiem.  Na konsultację nie potrzeba skierowania.

Nie wiem jak długo obserwuje Pani u siebie te objawy, czy zauważyła Pani kiedy się pojawiły lub nasiliły, czy są związane z jakimś wydarzeniem w Pani życiu -  o tym wszystkim warto porozmawiać z lekarzem.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.