Jump to content
starmo

Leczenie kanałowe zęba

Recommended Posts

Czy miał ktoś leczenie kanałowe w ostatnim czasie? Bo ja słyszałam, że teraz zęba można wyleczyć na jednej wizycie, bo tak wszystko poszło do przodu itp. Natomiast ja byłam u stomatologa powiedział, że trzeba zatruć zęba dał mi tzw trutkę i powinno się chodzić około 4 tygodni, ale powiedział, że ja będę mieć z 2 tyg, że mi wystarczy i zrobienie zęba potrwa jeszcze 2-3 wizyty. Czytałam, że metoda zatrucia zęba już jest "starodawna " i również, że naukowo jest to potwierdzone iż trutka źle wpływa na cały organizm. Powiedzcie co mam robić, bo się martwię czy to tak ma być czy nie?

Idz do innego denta który Ci ten ząb wyleczy pod mikroskopem na jednej wizycie. Trutka nie wpływa na cały organizm ale jeśli opatrunek jest nieszczelny to może spowodować np martwicę brodawki dziaslowej

https://studiose.med.pl/kiedy-wykonuje-sie-leczenie-kanalowe-pod-mikroskopem/

Na stronie jest kilka informacji o leczeniu kanałowym. Jest to chyba najlepsza i najbezpieczeniejsza opcja. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.