Jump to content
Zoska

Brak czułości w związku

Recommended Posts

Witam, jestem żoną i matką. Mam 29l. Problem ciągnie się od ok lat pięciu a po ślubie jesteśmy już 8l. Kiedyś z mężem byłam blisko. Rozmawialiśmy, spędzaliśmy wspólnie czas i był też czas na zbliżenia. Po 3l małżeństwa zaczęło się psuć w łóżku. Dodam, że ja mam mizofonie więc jestem "upierdliwa" a mąż ma nadwrażliwość na dotyk i wszystko Go łaskocze. Mąż zaczął się coraz rzadziej zbliżać, mój dotyk drażnił częściej niż zwykle. Nie jestem kobietą, którą wiecznie boli głowa, prawie nigdy nie odmawiam bo uwielbiam nasze zbliżenia. Jednak po jakimś czasie musiałam czekać coraz dłużej na kolejne zbliżenia a biorąc sprawy we własne ręce było oburzenie bo "łaskocze". Cierpliwie 5l czekam i próbuje... Bez skutku. Mąż raczej nie ma kiedy mieć kochanki. Praca dom. Wiem, że jest zmęczony ale nawet w wolny dzień czy długi weekend nic się nie dzieje. Nie ma już przytulania, całowania nie mówiąc o czymś więcej. Komplementów również nie ma. Ja staram się mówić Mu, że mi się podoba, że jest przystojny i takie tam. W drugą stronę to nie działa. Mąż siedzi wiecznie na grupach tematycznych i gra na laptopie jedząc tirem po świecie... Rozmowa nasza wygląda tak, że opowiada co w pracy i tyle. Przy kawie telefon, przy obiedzie telefon, do WC telefon, po pracy na kanapie telefon lub komputer. Zostawia sprzęty bez nadzoru przy mnie bez problemu, korzystam z nich gdy potrzebuje i nic nie wskazuje na zdradę bo sam nieraz mówi weź mi odczytaj itp. 

Nie jestem piękna i szczupła. Ale nigdy nie byłam. Dzielę z mężem zamiłowanie do samochodów, lubię pomóc lub obserwować Go przy różnych męskich pracach, nie odmawiam seksu, mówię otwarcie o tym co mnie boli i nie pasuje. Często mówię Mu jaki jest ważny dla mnie i ile dobrego robi. Doceniam po prostu. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić. 

Mieszkamy u mojej mamy i babci, nie jest w relacjch kolorowo. Mąż obwinia mnie, że przeze mnie tu przyszliśmy choć nie mieliśmy innego wyjścia bo nie było nas stać na wynajem. 

 

Czy da się to naprawić? 

Link to comment
Share on other sites

Skoro broni się ze wszystkich sił, że jest dobrze to może na badania go: testosteron, przepływy krwi w żyłach, prostata, brzuch piwny (podobno niebezpieczny dla zdrowia mężczyzn)?

Poszukaj w sieci "5 objawów męskich zaburzeń hormonalnych".

Link to comment
Share on other sites

Antykonpepcja ma duże znaczenie bo hormony mogą mieć wpływ na libido jednak nie jest to wszystko. Czasami ktoś ma wyregulowane hormony ale nie ma ochoty na bara bara. Moim zdaniem warto jest na pewno:
wprowadzić pewne urozmaicenia do łożka, poczytać sobie o nowych pozycjach
kupić sobie seksowną bieliznę - o wiele lepiej będziemy się czuly w fajnej koszulce a nie w wyciągniętej piżamie.... https://www.xoxoxo.pl/kategoria/halki Jak tutaj

Jak rownież wyjść poza łożko, wybrać się we dwoje na kolację czy wyjechać na jakies wakacje. Wszystko to będzie mogło spowodować wiekszą ochotę na seks.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.