Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Recommended Posts

Jestem studentem mam 20 lat. Od 3 lat przyjaźnię się z 15 letnim znajomym. Jednak spędzamy ze sobą zdecydowanie zbyt dużo czasu. Razem wychodzimy, gramy w gry, czasami dzwonimy. Jest tego za dużo i przez to coraz częściej się od października tamtego roku kłócimy. W końcu wczoraj była kolejna kłótnia, bez namysłu napisałem mu że nie wytrzymam utraty przyjaźni (to mój jedyny przyjaciel) i rzuciłem że się zabije. W cale nie zastanawiałem się nad sensem i konsekwencjami tych słów. Napisałem to po tym, jak ustaliliśmy jakiś czas wcześniej że musimy od siebie odpocząć na kilka tygodni. Jednak po tej wiadomości chodził wczoraj i dziś zestresowany, musiał rozmawiać z mamą. Dziś wieczorem porozmawiałem z nim 1,5h i mówił że się boi że coś zrobię sobie lub jemu. Jestem introwertykiem i nie posunąłbym się do tego i do niczego złego ,właszcza wobec jedynego przyjaciela. Staraliśmy się jak najwięcej wyciągnąć z tej rozmowy. Rozmawialiśmy i w pewnym momencie się rozpłakałem, widać że próbował mnie pocieszać. Na razie zawieszamy kontakt na kilka tygodni, potem spróbujemy się ze sobą zadawać ale na pewno rzadziej.

proszę o pomoc, co mam robić? Jak sobie poradzić w najbliższych dniach? Co powinniśmy zrobić? Co było nie tak?

Link to comment
Share on other sites

Skoro za duzo czasu spedzacie razem, spotykajcie sie regularnie ale rzadziej. Ta wiadomoscia, ze sie zabijesz niezle go zmartwilo napewno. Jesli to.byly tylko puste slowa rzucone w emocjach, przepros go i powiedz, jak wyglada sprawa. 

Tak w ogole dlaczego doszliscie do.wniosku, ze spedzacie razem za duzo czasu? 

I czytajac Twoj.post zastanawia mnie tylko, czy jestes tak bardzo wrazliwy? Czy ta.przyjazn to jest przyjazn czy cos.wiecej? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.