Jump to content

Recommended Posts

Czy to mozliwe ,ze w wieku 31 lat penis przestaje być posłuszny? Od około pól roku mam z tym problemy. Nie chce stanąć, zdarza sie,ze opada w trakcie. Żona niby to akceptuje ale ostatnio kikla razy pokazała, że jest zirytowana takim stanem rzeczy.... boje się,ze tak dłlużej być nie może. Doradźcie co robić?

Link to comment
Share on other sites

Należałoby znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy... dlaczego tak się dzieje? Czy przyczyną jest jakiś problem zdrowotny, spadek libido, zmęczenie, a może rzeczywiście problemy z potencją i wtedy należałoby zastosować odpowiednią kurację...
Takich tematów było już sporo - szczególnie na tych męskich forach... Panowie zwykle polecają ta sobie sildenafil (czyli te słynne niebieskie tabletki) bądź preparaty zawierające lub te zawierające arginina jak np penis complete

Link to comment
Share on other sites

Nie uzależnisz się ale to zalełży jakie bierzesz. Nie bierz viagry czy sildenafilu ( zresztą i tak ich nie dostaniesz bo są na receptę).
Ale coś ziolowego jak cum on manpower czy penis complete. Te trzy są moim zdaniem najlepsze. Nie polecam natomiast tych najbardziej reklamowanych w stylu Olimp Reklamuą ale działąnie jest kiepskie.
skomentuj

Link to comment
Share on other sites

Może po prostu jest przemęczony lub zestresowany? Wg mnie jest to najbardziej prawdopodobna przyczyna.
Sildenafil? Myślę, że na to jest za wcześnie. Zażycie sildenafilu (czyli tej niebieskiej tabletki) wiąże się z koniecznością odbycia wizyty lekarskiej.
Jeżeli chodzi o wspomniany penis complete czy inne środki z l-argininą - to są one dostępne bez recepty. Co najważniejsze działają. Oczywiście ja tu bla bla bla, a zrobisz jak uważasz. Piszę po prostu co mi pomogło.

Link to comment
Share on other sites

Problemy mogą pojawić się w różnym wieku. Nie ma reguły... Przyczyny? Też może być ich wiele. Jest to nieprzyjemna dolegliwość... Ale medycyna też poszła z tym mocno do przodu. Myślisz, że Korwin własnymi siłami natury spłodził w wieku ponad 70 lat kolejne dziecko? Absolutnie nie.
Podobnie zresztą jak Kalisz czy Michnik. Dzięki sildenafilowi (Niebieska tabletka) czy wspomnianej tutaj wcześniej Arganina (penis complete czy man power) jest to możliwe... I nie wciskajcie mi kitu, że sami dali radę.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli zdrowie dopisuje, a więc nie masz żadnych problemów z ciśnieniem itd. to można spróbować wiagrę. Oczywiście jest ona na receptę - bo ma też swoje skutki uboczne - jak właśnie wzrost ciśnienia. Należy więc poprzedzić to wizytą u lekarza...
Arginina znana też pod nazwą L Arginina też jest dobra. Wiagra to ostateczność. Arginina substancja trochę słabsza od sildenafilu (występującego w wiagrze), ale wg mnie jest to jej atut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się na pytanie zadane na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć oraz spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.