Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Problemy ze złością


Lucy
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem kobieta mam lat 20. Mam problemy ze zloscia , potrafi mnie czasem jajas glupota zdenerwowac a gdy juz sie tak stanie czuhe potrzebe rozladowania tego napiecia . Kiedys  wystarczylo ze sie rozplakalam i ta zlosc mijala ale z czasem potrzebowałam  innych metod byla np mocniejsza muzyka a od pewnego czasu jest coraz gorzej , zaczelam wbijac sobie w nadgarstek paznokcie do krwi , a ostatnio  skonczylo sie na przecieciu zyletka . Mam świadomość  ze jest to zle ale nie jestem w stanie nad tym zapanowac poprostu czuje przymus rozladowania tych emocji ze mnie w jakikolwiek skuteczmy sposób. Nie radze sobie juz z zadnymi emocjami. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

pisze Pani, że nie radzi sobie Pani z emocjami i posuwa się nawet do samookaleczenia. To poważna sprawa i najlepiej by było gdyby Pani poddała się psychoterapii podczas której zrozumie Pani swoje uczucia i ich źródło, a także nauczy się Pani bezpiecznych dla Pani  i konstruktywnych sposobów radzenia sobie z emocjami. Sprawdzi Pani czy na pewno denerwuje się Pani z powodu "jakiejś głupoty" czy też przyczyna tkwi gdzie indziej i Pani kumuluje emocje a błahy powód to ta ostatnia kropla, która przelewa czarę. Emocje są nasze, są z nami od urodzenia i trzeba się wsłuchać w to co nam komunikują. A wtedy łatwiej z nimi żyć.

Terapia i psychoedukacja może odbywać się on-line.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.