Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Problem z samym sobą

Recommended Posts

Witam 

Mam problem... Jestem w cudownym związku z kobietą którą kocham jak nigdy dotąd nie kochałem żadnej kobiety. Będziemy mieli razem córeczkę. Prawda jest taka tak że ona i ja jesteśmy po przejściach, ja jestem po rozwodzie a ona też odeszła od partnera.

Mój problem jest taki że po prostu nie potrafie przestać pisać z innymi kobietami, wiem że tym zachowaniem niszcze swój związek i zaufanie do mojej partnerki. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak robię dlaczego ciągle mam ochotę pisania z innymi kobietami. Boję się że tracę wszystko. Wszystko to co zbudowała na nowo moją nową rodzinę. Dlatego proszę o jaką kolwiek pomoc. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Edited by PL_Damian_PL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.