Jump to content

Gdzie jest wyjście?


Recommended Posts

Dziwny jest ten świat jak mawiał Niemen, naprawdę dziwny, przeszedłem tyle bólu że strony ludzi którzy jak byłem dzieckiem mnie skrzywdzili, udało się, przyśnił mi się sen, wydostalem się, silna wiara i pozytywne myślenie i wróciłem do żywych, wróciły kontakty, które utraciłem wtedy, nadszedł czas gdy chciałem założyć rodzinę, tzn chciałem znaleźć kobietę mojego życia, schizy wróciły w bardzo mocnym stopniu, lęki, spadanie znów w dół, wiara we mnie upadła... Widziałem sens w jej oczach, nagle to runęło ja z niemocy i z troski o siebie zaczelem krzyczeć... Sam na spacerze w lesie, różne rzeczy które mam dotąd na sumieniu bo krzyczałem w jej kierunku, trudno opisać wszystko co wtedy się działo ale opadła mgła przed moimi oczami, można rzec koniec horroru ale to mylne, nie wiem co robić, mój sen się skończył, to jakby życie się skończyło, jestem martwy w środku, straciłem już wiare w miłość a tak jej pragnę... Ale pragnienia zaraz slabną, serce mam rozdarte w matni na kawalki, dusza wypełniona złem, a może spowita, brak spokoju, tylko w medytacji potrafię go czuć, budzi mnie każdy dzień tak samo, nie mogę znaleźć swojej drogi żeby nią iść, przykleił mi psychiatra schizofrenie F 20 ale wątpię czy to wszystko, myślę że jest dobrze próbuje kreować i wizualizować to, wyobrażam sobie że przyszłość będzie dla każdego szczęśliwa bo spotkamy się w ogrodzie Eden, to zawodzi, człowiek chce się zabić, stracił już kondycję, przytył, choć ostatnio to akurat schudłem, nie wierzę już w nic, a chce, nic mi nie da w życiu tyle radości co wartości, straciłem cząstkę siebie, nie jestem człowiekiem który chce się szerzyć, nie umiem nawet sobie wybaczyć, jestem okrutnym grzesznikiem, trochę jak chorągiew jestem, skacze z pomysłu na pomysł, żaden nie pozwala bym znów poczuł sens, że jestem sobą, że wiem po co jestem, że kocham, czuć spokój i miłość, boli, ile to może trwać, mijaja już 4 lata, a ja nie mam siły żeby pracować a renty też mi nie chcą dać mimo grupy inwalidzkiej bo nie zdążyłem lat przepracować i nie mam papierku że chorowałem w szkole, więc socjalną odpada, mam dosyć, nie ma wyjścia, jestem inny od ludzi, często samotny, nikt nie zna o mnie prawdy, a ja nie umiem drugi raz pokochać by osoba przy mnie ja poznala, bolą mnie okropnie nogi, chyba dlatego że za dużo przeszedłem, oraz barki chyba od tego krzyża przyslowiego co noszę... Jak żyć? 

 • Smuci mnie to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • SKOCZ DO: 
  Księgarnia >>>> | Apteka >>>> | Uroda >>>> | Sport >>>> | Dziecięce >>>> | Moda >>>>

 • PODCASTY.jpg

 • Blog Entries

  • 0 comments
   Jakie metody mogą zwiększyć nasze osiągi wtedy, gdy działania wymagają korzystania z pamięci, związane są z uczeniem się?
    
    
  • 0 comments
   Jak uwolnić się od przymusu, nałogu konsumpcji treści dla dorosłych, w jaki sposób odzyskać wolność.
    
    
  • 0 comments
   Psychologia w praktyce - jak zerwać z nałogiem.
    
  • 0 comments
   Podcast psychologiczny o tym, jak uleczyć złamane serce i mądrze otworzyć się na nowy związek: 
    
  • 0 comments
   Nie mam czasu na niemiłość, a ty? To nie są dobre czasy dla związków. Socjolodzy mówią o epidemii samotności. Psycholodzy alarmują, że żyjemy w kulturze narcyzmu i tym samym toksycznych relacji, w których królują nadużycia, egoizm, kłamstwa i manipulacje. Sytuację pogarsza fakt, że różne środowiska obwiniają się wzajemnie. Jak znaleźć miłość we współczesnym zagmatwanym, zagonionym świecie, w dobie szalejących zmian społecznych - na rynku towarzyskim popsutym przez aplikacje randkowe? Dowiedz się w kursie online: https://ocalsiebie.pl/kurs/ 
    

   Sprawdź kurs online - jak znaleźć miłość: https://ocalsiebie.pl/kurs/
    
   Cierpliwość w poszukiwaniu miłości jest kluczem do znalezienia prawdziwej, głębokiej więzi z drugą osobą. W życiu pełnym pośpiechu i natłoku bodźców łatwo stracić z oczu istotę budowania trwałych relacji. Szukając partnera, który będzie naszym dopełnieniem, warto dać sobie czas na poznanie różnych osób i odkrycie ich prawdziwych wartości. Czasem miłość przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewamy, dlatego warto zachować otwarty umysł i serce na każdym etapie tego fascynującego procesu.
   Znalezienie odpowiedniego partnera do związku to nie tylko kwestia przypodobania się komuś czy podobnych zainteresowań. To także zdolność do wzajemnego zrozumienia, akceptacji i wsparcia w trudnych chwilach. Wybierając swojego towarzysza życiowego, warto kierować się nie tylko emocjami, ale także refleksją nad tym, czy nasze wartości, cele i plany życiowe są zgodne. Dobrze dobrany partner potrafi nie tylko uświetnić nasze najlepsze momenty, ale także być oparciem w ciężkich sytuacjach, co czyni naszą relację jeszcze bardziej wartościową.
   Kluczową kwestią w budowaniu udanej relacji jest troska o to każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy razem od kilku miesięcy czy kilkudziesięciu lat, ważne jest, aby stale pielęgnować więź, rozwijać się razem i szanować potrzeby partnera. Komunikacja, empatia i gotowość do kompromisu to fundamenty trwałego związku, który przetrwa nawet największe burze życiowe. Inwestowanie czasu i wysiłku w budowanie dobrej relacji z partnerem przynosi nie tylko wzajemną satysfakcję, ale także owoce w postaci głębokiej więzi i wspólnego szczęścia dzięki zaspokojeniu ważnych potrzeb psychologicznych. 
    
   Słowa kluczowe: jak stworzyć związek, dobór partnerski, relacje, związki, związek uczuciowy, relacja, gdzie i jak znaleźć partnera, jakiego szukać partnera, jak znaleźć mężczyznę do związku, w jaki sposób znaleźć kobietę do związku, kryteria doboru partnera, poszukiwanie miłości, małżeństwo, narzeczeństwo, relacja partnerka, miłość z prawdziwego zdarzenia, wysokojakościowa relacja, psychologia doboru partnerskiego, psychologia relacji, porady psychologiczne, psycholog online, porady psychologa.


 • Ważna informacja

  Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy we wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

 • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

 • Podcasty i filmy o psychologii

×
×
 • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.