Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Bezsenność, brak odczucia zmęczenia


an1998
 Share

Recommended Posts

Od początku 2018 roku do lipca zdarzały mi się bezsenne noce raz/ dwa razy w miesiącu . W lipcu rozstałam się z chłopakiem.To ja zerwałam a powodem tego było to ze zdarzyła się przypadkiem sytuacja która bardzo mnie zabolała i nie mogłam sobie z nią poradzić . Wróciliśmy do siebie ale ja również często wracam myślami do tamtego zdarzenia i sama siebie dręcze. Teraz jesienią moje zaburzenia snu się nasiliły . Potrafię nie spać dwie noce pod rząd i nawet nie odczuwam zmęczenia . Mam ochotę płakać i krzyczeć, jestem na siebie wściekła i czasami miewam myśli samobójcze . Nie wiem co mam robić , gdzie szukać pomocy. Jak wyleczyć się z bezsenności ? Co noc kładę się zmęczona , próbuje zasnąć i nagle zmęczenie przechodzi i leżę tak do rana co jakiś czas miewając ataki paniki i złości ...

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

podaje Pani objawy, które bezwzględnie wymagają konsultacji z lekarzem psychiatrą: myśli samobójcze, ataki paniki, złości i bezsenność. Do lekarza można zapisać się bez skierowania. Następnie powinna Pani rozpocząć psychoterapię aby poradzić sobie z wydarzeniem o którym Pani wspomina. Rozpoznaje Pani u siebie to, że sama się Pani dręczy wspomnieniami. Terapia pomoże Pani uporać się z tymi myślami. Może odbywać się on-line na naszej platformie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.