Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Odrzucenie przez partnera


qwertyuu
 Share

Recommended Posts

Mam 22 lata, jest z chłopakiem rok i 4 miesiące..

Wszystko zaczęło się od tego że on przestał okazywać mi uczucia, nie był pewny tego co do mnie czuje.. Nie chciał mi mówi że mnie kocha nie chciał mnie dotykać całować.. Doprowadziło to do zerwania z jego strony. Powiedział ze mnie nie kocha. Następnego dnia przyjechał i chciał wrócić do mnie, mówiąc że da mi szansę.. Nic się nie zmieniło w jego uczuciach, nawet jest chyba gorzej. Praktycznie nie rozmawiamy ze sobą, on nie chce się rozstać, chce być przy mnie ale nie chce zmienić swojego zachowania w stosunku do mnie. 

Sama się w tym wszystkim gubię, już nie wiem sama co mam robić. Tak bardzo go kocham. Wybacz mu wszystko bo mi zależy na nim. 

  • Smuci mnie to 1
Link to comment
Share on other sites

Nasuwa mi się od razu pytanie czy problem z okazywaniem uczuć ma tylko w stosunku do ciebie czy ogólnie? Jak było w jego poprzednich związkach? Czy może jakaś kobieta z jego przeszłości wciąż jest w jego sercu, ale nie może z nią być. Nie chce być sam, więc jest z tobą, ale wciąż kocha tamtą? A może ma jakieś problemy emocjonalne z okazywaniem bliskości i uczuć i pomógłby mu terapeuta. My tu na forum nie odgadniemy tego. Musicie sami do tego dojść.

Link to comment
Share on other sites

Co innego miałby powiedzieć, jeśli nie chce żebyś ty też go zostawiła?

Związek w którym nie ma rozmowy, otwarcia się i zaufania ma niewielka szansę na szczęście. Oczywiście jest szansa, że z czasem się przed tobą otworzy lub coś prawdziwego do ciebie poczuje, ale to zależy od tego jakim jest człowiekiem, co siedzi w jego głowie i w sercu.

Myślę, że powinnaś jasno postawić granice. Jak długo jesteś gotowa czekać na zmianę i czy jeśli zmiana nie nastąpi czy potrafiłabyś być szczęśliwa z nim w takim związku jaki jest teraz. Ja nie trwałabym w związku z kimś kto chociaż raz powiedział mi, że mnie nie kocha.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że, to że ciągle mu wybaczam i daje kolejne szansy żeby to naprawić to przez to że boję się byś sama.

Nie jesteśmy wcale długo razem, znam pary co są po 8 lat razem, ale on byl inny niż wszyscy chłopacy z którymi się spotykałam i to on nauczył mnie kochać tak mocno. 

Potrzebuje chyba czasu żeby to wszystko zrozumieć i podjąć odpowiednie kroki w tym temacie. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.