Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Mój partner nie lubi wizyt w jego domu znajomych ani mojej rodziny


Joanna78
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, jestem 8 lat po rozwodzie i w nowym związku od 3 lat.Mieszkam u partnera od 1 roku który też jest rozwiedziony. Ma dzieci w wieku 10-7 lat które mieszkaja z matką w tym samym mieście. Ja natomiast mam dwie córki 22 i 23 lata które mieszkają około 100km od nas. Mam pytanie co może być przyczyną.. mój partner nie lubi wizyt w jego domu znajomych naszych, jego i co najważniejsze mojej rodziny ( kontakty mamy bardzo dobre) nigdy nie zaproponował żebyśmy zaprosili czy moje córki czy rodziców moich. Kiedy to ja zaproponowałam to jego odpowiedzi były dające do zrozumienia że nie chce a potem za wytłumaczeniem moim zgadzał się. Nie chodzimy równiez do jego znajomych i mało co do moich bo zwyczajnie chyba woli sam na sam ze mną.Ma  problemy że co uszykować co zrobie do jedzenia i wiele innych wskazujących że nie cieszą go wizyty takie. Od 1 roku raz były tylko córki i to za moją propozycją zaproszenia. Dodam że dla mnie mój partner jest ok, kocha mnie ja jego i nie jest chytry. O co tutaj chodzi? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moze partner jest indywidualista, kims kto lubi pobyc w swoim i Twoim towarzystwie. A byc moze sie czegos wstydzi? Badz stresuje? Gdyby nie chcial zapraszac kogos tylko z Twojej strony, byloby inaczej, lecz skoro swoich znajomych tez nie zaprasza, to cos innego jest na rzeczy. Tak ja to widze;) Mysle, ze rozmowa i jeszcze raz rozmowa powinna pomoc. 

  • Podoba mi się to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.