Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Zazdrość w związku


PaniKot
 Share

Recommended Posts

Od pewnego czasu mam problem z zazdrością. Jestem z moim chłopkiem prawie dwa lata, od początku byłam świadoma jego jednego związku który trwał od liceum, rozstali się na studiach. Na początku mi to w ogóle nie przeszkadzało ale w ostatnim czasie coraz bardziej się tym przejmuję, wiem, ze nie mam ku temu powodów ich jedyny kontakt jest przy składaniu życzeń na urodziny, nie widzieli się od momentu rozstania. Jak mam gorszy humor rozmyślam o tym jak im było co robili, czy może było coś w tym związku lepszego niż my mamy. Jednak była to jego pierwsza miłość. Nie chcę wypytywać o wszystko chłopaka bo wiem jak to brzmi i nie jest to zdrowie (pewnie odpowiedziałby na każde moje pytanie jeśli bardzo bym chciała). 
Zdaje sobie sprawę, ze moja zazdrość jest kompletnie bezpodstawna ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Czasem jest mi bardzo ciężko. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.