Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Nienawidzę siebie..


Veronika
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, 

Mam na imię Weronika od kilku lat czuje wstręt do swojego ciała oraz umysłu, nie umiem sobie z tym poradzić. Chodzę jedynie w ubraniach oversize bądź o wiele za dużych na mnie tylko i wyłącznie dlatego żeby nikt nie zauważył tego jak wygląda moje ciało. Stałamsię nieśmiała, kiedyś śpiewałam na scenach - dziś jednak boje się że każdy mnie wyśmiał jak wyglądam. Odtrącam chłopców, którzy próbują jakkolwiek ze mną flirtować, ponieważ wiem że gdyby mnie poznali - od razu by "uciekli" a ja znów bym cierpiała. Nie próbuje poznawać nowych ludzi bo wiem że nie będą mną zainteresowani. Moi rodzice oraz przyjaciółki mają dość słuchania tego tematu więc już nic nie mówię, przecież i tak nie jest to ważne..

Reasumując po prostu marzę o tym by wyjść na scene w obcisłej sukience nie martwić się czy ktoś coś o mnie powie. Podejść do obcego chłopaka i spytać się o numer nie martwiąc się tym że jest ode mnie "na wyższym progu". Chciałabym po prostu stanąć przed lustrem i powiedzieć że jestem szczęśliwa oraz kocham siebie..

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co mam zrobić z tak niską samooceną, próbuję się jakoś podbudowywać aczkolwiek do nie działa. Próbuje ćwiczyć, schudnąć aczkolwiek zawsze kończy się na tym że powracam do złych nawyków. Nie umiem sobie poradzić z ta niepewnością siebie. Czuję się okropnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.