Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

zaburzenia osobowości i problemy społeczne


ika
 Share

Recommended Posts

Mam 31lat, Choruję na padaczkę, Mam zdiagnozowaną padaczkę, organiczne zaburzenia osobowości i depresję. Obecnie zmieniam leki i występuje u mnie pogorszenie nastroju/nerwowość i impulsywność. Zostałam zgwałcona w rodzinnej miejscowości i nie mam odwagi związać się z tego powodu jak również przez moją chorobę. Kilka dni temu zostałam zwolniona(wykonywałam błędnie raporty-zwolnienie po 3 tygodniach). Gdzie czegoś nie zacznę to cięgle jest jakaś przeszkoda. Byłam już na kilku stażach i po żadnym nie zostałam zatrudniona. Ciągle muszę kombinować. 3 lata temu zmarł mi ojciec-na raka, po 6 miesiącach od śmierci ojca- brat z powodu tętniaka w mózgu i babcia ze względu na wiek. Byłam świadkiem śmierci ojca i brata. Jestem już zmęczona, że moje życie układa się ciągle pod górkę. Wpadłam w depresję i strasznie się zadłużyłam. Spłacam firmą windykacyjnym spore kwoty. Ciągle staram się pracować na 2 etaty. Czego nie zacznę ciągle się rozsypuje. Ludzie nie chcą utrzymywać ze mną kontaktów, ponieważ ciągle się żale i opowiadam o swoich problemach. Rodzinę okłamuję, że u mnie wszystko jest super i mam kasy jak lodu. Wstyd mi się przyznać, że tak nisko spadłam. Mieszkam w dużym mieście-Wrocław i to mnie motywuję tylko, że uda mi się pospłacać to wszystko, bo tu jest możliwość jakaś na pracę. Dotarło do mnie, że nie mam co liczyć że uda mi sie dorobić jakiegoś mieszkania w życiu bo są strasznie drogie a nie chce wracać do domu rodzinnego. Jedyna perspektywa jaka mi została to wynajem pokoju na resztę życia. 

Już nie wiem jak się podnieść. Chodzę na pojedyncze spotkania do psychoterapeuty ale w ramach nfz takie wizyty są możliwe raz na 3-4 tygodnie. Na psychoterapie czekam już kilka lat ale nie ma miejsc i nie wiadomo kiedy coś będzie. Nie wiem co mam już robić. Mam jeszcze 2 kolegów do których mogę zadzwonić tylko, że moje życie jest tak przeciążone że ja praktycznie co kilka godzin do nich dzwonie na zmianę aby się wygadać bo pozwala mi to odreagować. Boli mnie to, że moja mama woli abym nie przyjeżdżała bo ja tylko narobię zamieszania i jadę do siebie. Odczuwam, że nikomu nie jestem potrzebna. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.