Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Zdrada


Młoda żona
 Share

Recommended Posts

Jestem DDA. Ojciec pił i bił mamę, czego często byliśmy świadkami z rodzeństwem. Mama nigdy od niego nie odeszła. Raz już kiedy byłam dorosła znów się upił i groził jej nożem, zabraliśmy wtedy mamę do siostry, ale mama po dwóch dniach wróciła do niego.

Choć nigdy nie byłam na terapii, widzę wiele "powikłań" w swoim życiu po relacji z rodzicami i widząc ich relacje między sobą np. chęć kontroli nad mężem i ilości wypijanego przez niego alkoholu, czy problemy z nawiązywaniem nowych znajomości oraz utrzymaniem dotychczasowych.

Ja i Kuba jesteśmy małżeństwem od roku. Zawsze lubił wypić, ale nie zaniedbywał przez to pracy. Kiedyś ubzdurał sobie, że zdradzam go z kolegą z pracy (nie było to prawdą), a kiedy próbowałam z nim rozmawiać o mojej relacji z tym kolegą wpadł w szał, kopnął mnie, podduszał przyciskając do ściany i wyrzucił mnie z domu bez kluczy, telefonu czy dokumentów. Kilka razy przyłapałam go na tym jak umawiał się z innymi kobietami oferując im ostry seks i niezapomniane wrażenia. Za każdym razem wypierał się tłumacząc, że to tylko żarty z koleżankami po pijaku, a później robił mi awanturę, że nie mam prawa przeglądać jego telefonu.

Należy do klubu motocyklowego i przynajmniej raz w miesiącu mają spotkanie klubowe, z którego zawsze wraca pijany. I najczęściej to po tych spotkaniach dowiaduję się o kolejnej jego "zdobyczy".

Po ostatniej sytuacji, około dwa miesiące temu, miałam już dość i tym razem naprawdę chciałam od niego odejść. Szukałam mieszkania do wynajęcia, ale to nie było łatwe, ponieważ mam dwa koty. Przepraszał mnie i błagalna kolanach żebym została obiecując, że już nigdy nie będzie sobie nawet tak żartował z koleżankami. Wybaczyłam mu, choć zauważyłam, że zaczął się robić bardziej tajemniczy, nie pozwalam mi dotknąć telefonu nawet żeby godz przełożyć w inne miejsce, zablokował możliwość wyświetlania wiadomości przed odblokowaniem i pozmieniał hasła.

Wczoraj znów miał spotkanie i znów wrócił do domu w środku nocy, pijany, a na jego telefon przyszła wiadomość na Whatsapp (tu nie zablokował wyświetlania wiadomości przed odblokowaniem) od Anety "Napisz jak dojedziesz do domu 😘😘😘😘". Spytałam go o to. Powiedział, że to koleżanką z pracy i że właśnie odchodzi i o tym z nim pisała i że wiedziała że ma spotkanie dlatego napisała żeby napisał jak dojedzie. Zadzwonił do niej powiedział "Pani Aneta moja żona chce z panią porozmawiać"i dał mi telefon i spytałam jej czemu do niego pisze w środku nocy i powiedziała, że się pomyliła i że chciała napisać do kogoś innego.

Dodam jeszcze, że jest to klub męski i jak twierdzi "kobiety nie mają wstępu na spotkania", chociaż już kilka razy widziałam zdjęcia gdzie były kobiety w samej bieliźnie.

Kocham go i nie chcę od niego odejść. Nie wiem czy to tylko kwestia miłości czy tego, że uzależniłam się od niego finansowo. Wprowadziłam się do niego dwa lata przed ślubem, nic nie jest tu moje, nawet nie jestem tu zameldowana. Pracuję, zarabiam najniższą krajową. Nie jestem w stanie utrzymać się z takiej pensji wynajmując mieszkanie i utrzymać siebie i dwa koty. Nie mam nikogo u kogo mogłabym się zatrzymać. Nie wiem co robić.

  • Smuci mnie to 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.