Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Kłótnia o dziecko po rozstaniu


Recommended Posts

Witam. Rozstałam się z ojciem mojego dziecka. Mamy syna 2 lata. Od roku nie jesteśmy już razem. Ojciec mieszka w Niemczech ja w Polsce z nowym partnerem. Syn miał z ojciem głównie kontakt telefoniczny przez kamerę. Na świta Bożego Narodzenia tego roku pozwolilam mu wziąć syna na dwa tygodnie do siebie, jednak każdy kto widział moje dziecko to mówił mi, że synek tęskni. Ojciec dziecka pojechał z synem do mojej siostry w odwiedziny i siostra też wysłała mi nagranie, na którym synek mówi, że tęskni za mamą i zachowywał się inaczej niż zwykle.. W towarzystwie dzieci był wycofany i smutny co nigdy się nie zdarza, synek jest zdecydowanie duszą towarzystwa. 

Następnego dnia od razu pojechałam po niego i synek zachowywał się jakby był na mnie obrażony. Do obecnego partnera przytulił się, dal buziaka, a mnie ignorował. Cały czas powtarzał nie ma mamy, jak spuścił mnie chociaż na moment z pola widzenia to płakał i krzyczał, że nie ma mamy. W dzień jak zawsze spal to po powrocie nie mógł zasnąć nawet kiedy leżałam z nim i trzymałam go za rączkę. 

 Teraz ojciec dziecka mówi mi, że rozmawiał z psychologiiem dziecięcym i psycholog radzi żeby synek jak najczęściej jeździł do ojca chociaż na kilka dni. Co mam zrobić, mam dawać go na kilka dni do ojca? Nie chce znowu go stresowac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.