Jump to content
  • psycholog-online-terapia.jpg

Potrzebuje pomocy

Mizantropia
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jestem uczennicą w wieku 20 lat. 

Mój problem pojawił się od gimnazjum gdzie byłam wyzywana ale również w Internecie. Otaczali mnie sami toksyczni ludzie. Przez to moja samoocena bardzo spadła i wciąż czuję się źle w swoim ciele mimo że schudłam już 15kg. Zaczęłam się w tamtym czasie okaleczać. Później mi to przeszło jednak od jakiś dwóch lat mój nastrój ulega ciągłej zmianie. Bywają dni że jest wszystko dobrze a później przychodzą takie dzisiaj gdzie moje myśli krążą wokół okaleczenia, trafienia do szpitala czy  samobójstwa. W takich chwilach raczej nic nie robię czekam aż miną jednak jest to bardzo trudne.

To depresja czy może coś innego?

@Mizantropia Witam serdecznie na forum. Opisuje Pani szereg niepokojących dolegliwości, zaś pod koniec pyta, czy to depresja bądź coś innego. Na podstawie wpisu na forum nie diagnozuje się. Zalecam konsultację z lekarzem psychiatrą albo z psychoterapeutą, który to specjalista przeprowadzi diagnozę, by móc odpowiedzieć na pytanie, co jest przyczyną zgłaszanych problemów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Ważna informacja

Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

• ksiazka.jpg

• PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

• Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.