Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Potrzebuje pomocy


Mizantropia
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jestem uczennicą w wieku 20 lat. 

Mój problem pojawił się od gimnazjum gdzie byłam wyzywana ale również w Internecie. Otaczali mnie sami toksyczni ludzie. Przez to moja samoocena bardzo spadła i wciąż czuję się źle w swoim ciele mimo że schudłam już 15kg. Zaczęłam się w tamtym czasie okaleczać. Później mi to przeszło jednak od jakiś dwóch lat mój nastrój ulega ciągłej zmianie. Bywają dni że jest wszystko dobrze a później przychodzą takie dzisiaj gdzie moje myśli krążą wokół okaleczenia, trafienia do szpitala czy  samobójstwa. W takich chwilach raczej nic nie robię czekam aż miną jednak jest to bardzo trudne.

To depresja czy może coś innego?

Link to comment
Share on other sites

@Mizantropia Witam serdecznie na forum. Opisuje Pani szereg niepokojących dolegliwości, zaś pod koniec pyta, czy to depresja bądź coś innego. Na podstawie wpisu na forum nie diagnozuje się. Zalecam konsultację z lekarzem psychiatrą albo z psychoterapeutą, który to specjalista przeprowadzi diagnozę, by móc odpowiedzieć na pytanie, co jest przyczyną zgłaszanych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.