Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

WAŻNE nietuzinkowa relacja


kowalska98
 Share

Recommended Posts

Hej!

Zacznę od tego, że jestem w związku ponad 2 lata. Można powiedzieć idealny związek o którym zawsze marzyłam. Chłopak taki jakiego zawsze chciałam mieć. Jednak coś zaczęło się psuć mam wrażenie, że to było moja zasługa. Pojawiła się zazdrość. Zaczęłam ciągle się czepiać. Przez to nastąpił koniec związku. Wróciliśmy po dwóch miesiącach do siebie. Jednak zaczęło coś być nie tak. Gdy się kłóciliśmy partner wyzywał mnie od tych najgorszych k**** itp. Zawsze mu wybaczam... ale dziwnie się czułam bez jakiejkolwiek wartości... Sama robiłam głupie akcje których kiedyś bym nie zrobiła... Czy to ze mną jest coś nie tak? Czy kocham go za mocno? Co mam zrobić zakończyć związek? Co mam zrobić aby zaczął mnie szanować ?

Link to comment
Share on other sites

Radzę Ci jak najszybciej z nim zerwać. Przykro mi, ale jeśli w taki sposób Cię obraża, to oznacza, że jest bardzo toksyczna osobą. Nie rozumiem, jak można tak powiedzieć do kogoś, kogo się kocha. Jeżeli będziesz tkwić w tym związku, to będziesz się czuć o wiele gorzej i sama przestaniesz mieć do siebie szacunek oraz zapomnisz o swojej wartości.

Uciekaj najprędzej jak się da. Nie wmawiaj sobie, że on się zmieni, bo tego nie zrobi i już takie wyzwiska są ogromnym znakiem ostrzegawczym. Rozumiem, że może być ciężko i może bardzo boleć, ale lepiej, żeby trochę  pobolało niż zniszczyć sobie życie i poczucie własnej wartości. 

Jesteś wartościową osobą, która ZASŁUGUJESZ NA SZACUNEK i pamiętaj o tym. 

A co do zazdrości, to może i trochę mogło to wpłynąć na złe relacje, jednak nie usprawiedliwia to jego okropnego zachowania w stosunku do Ciebie. Po prostu w przyszłości pamiętaj, aby dużo rozmawiać z partnerem o wszystkim i zdobywać zaufanie.

  • Jestem za to wdzięczny 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.