Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

kilkugodzinny lek z napadami paniki(derealizacja/depersonalizacja) - szukam pomocy !!


Kszyx
 Share

Recommended Posts

Witam!

Od ponad roku cierpie na napady leku oraz paniki. Codziennie zmagam sie z derealizacja oraz depersonalizacja. Lek potrafi utrzymywac sie przez kilka godzin wraz z napadami paniki wysokim cisnieniem. Dzisiejszy lek i atak paniki jednak przebil wszystko trwal ponad 10 godzin i trwa jeszvze teraz.. wkrecilem sobie ze mam problemy z oddychaniem ale po godzinie to opanowalem glebokim powolnym oddychaniem.. do tego doszlo czeste oddawanie moczu i kalu .. to bylo straszne! mam 35 lat i cierpialem juz na ataki paniki okolo 15 lat temu ale ustapily szybko. Szukam terapii online ! prosze o pomoc!! 

Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry,

przede wszystkim proszę udać się na wizytę do lekarza psychiatry. Tak silne i długotrwałe napady mogą wymagać leczenia farmakologicznego. Jeśli chodzi o terapię on-line w celu znalezienia źródła lęku, zrozumienie mechanizmów poczucia odrealnienia i nauczenie się skutecznych metod radzenia sobie to może się ona odbywać na platformie OcalSiebie z pracującymi tu terapeutami.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.