Jump to content
  • psycholog-online-2-ocalsiebie.jpg

Karoussia

Czy mój problem jest problemem?

Recommended Posts

Jestem 23 letnią kobietą, inżynierem pracującym w zawodzie z cudownym mężczyzną u boku. Na codzień jestem osoba zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta, bez przerwy tryskająca pewnością siebie.  Tak opisują mnie inni. W mojej głowie od jakiegoś czasu płatają się myśli samobójcze. Mam wrażenie, ze wciąż jestem oceniana, ze wszystko co robię to jest złe. Mam ciagle uczucie winy. Nie dociera do mnie nic dobrego, mam wrażenie, ze wszyscy widza tylko to co mi nie wychodzi jak bardzo jestem beznadziejna. Czuje ze sobie nie radzę ze światem, ze najważniejsze decyzje przechodzą obok mnie i zupełnie nie mam na nie wpływu. Coraz częściej odczuwam chęć na to by odebrać sovie życie bo mam ciagle uczucie tego, ze nie jestem w stanie poradzić sobie z ludźmi, którzy mnie otaczają i tym wszystkim co jest wokół. Nie mam tak zawsze, kiedy przebywam sama ze sobą to jest w porzadku - nie mam takich myśli. 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

opisuje Pani objawy silnie obniżonego nastroju: poczucie winy, brak wpływu na swoje życie, poczucie beznadziejności oraz nawracające myśli samobójcze. Powinna Pani bezwzględnie skontaktować się z lekarzem psychiatrą, który porozmawia z Panią o Pani trudnościach i zaleci dalsze postępowanie.

Pozdrawiam,

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.