Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Recommended Posts

Mam 34 lata, jestem mezczyzną.Nienawidze innych ludzi oraz czuje do nich wstret i odraze. Od zawsze tak mialem. Nigdy nie kochalem ani nie mialem nikogo bliskiego. Juz w wieku 3 lat nienawidzilem rodzicow oraz nowonarodzonego brata. Nie ufam nikomu, ludzie to bestie ktore tylko czyhaja aby mnie skrzywdzic i wykorzystac. Wlacze na co dzien z nimi, szczegolnie nienawidze rodziny. Nigdy nikogo nie kochalem, ani nie bede. Nawet odrzucalem matke jako noworodek. Nie chcialem pic mleka matki. Dzis, zyje i.pracuje ale dalej nienawidze innych ludzi coraz bardziej. Praktycznie z nikim nie rozmawiam, nie mam przyjaciol ani znajomych, z rodzina nie rozmawiam bo nie sa dla mnie zadnym partnerem do rozmowy. 

Link to comment
Share on other sites

Nie było...Jesli nawet bylo to tylko przez chwile, potem jak.zwykle mnie odrzucano. Nienawidze mojej rodziny w szczegolnosci, ciagle cos ode mnie chca i traktuja mnie jak bankomat. Przez nich mam dlugi itd. Mam nadzieje ze znajdzie sie dla nich szczegolne miejsce w piekle. Inni ludzie to pieklo. Ciagle tylko mnie odrzucaja. Nauczylem sie nie odczuwac juz emocji. Czuje sie jak pusta maszyna biologiczna...

Link to comment
Share on other sites

Popieram powyższa wypowiedź. Twoje zachowanie jest uzależnione od tego z czym miałeś styczność, z t co sie działo i miało miejsce a w szczególności od Twojego wychowania.... Nie twierdzę że winni są wszystkiemu rodzice czy osoba zajmująca się Tobą ale tak jest. Jesteś z nimi związany przez co masz poczucie pomagania im choć uważasz że to nie jest słuszne. 

Nie każdy człowiek jest zły i nie każdy zły człowiek jest zła osoba. Poleciłabym Tobie terapię która pomoże Ci kontaktować się z ludzi, bo sama rozmów jak często jest to mylone nie uczy nas obcowania z nimi. W przeciwnym razie nie uda Ci się samemu z tego wyjść. Musisz długi nad tym pracować. Nie każdy człowiek przy Poznaniu musi zaraz zostać naszym przyjacielem nie każdy człowiek jest taki sam i każdy inaczej odpowie Ci "dzień dobry" osobowości jest wiele ale to od Ciebie zależy jak to je odbierzesz.

Link to comment
Share on other sites

Jesteś bardzo wrażliwa osoba i odnoszę wrażenie że to co dla innych jest powiedzmy całkiem normalne dla ciebie jest tortura. Bardzo wszystko przeżywasz. Jeśli nie skorzystasz z terapi oczywiście długio terminowej to nie pomożesz sobie. Twoje pisanie tutaj jest na marne skoro nawet jako osoba anonimowa nie potrafisz się otworzyć. Życzę powodzenia w dalszym życiu bo przyda ci się i współczuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.