Jump to content
  • psycholog-online-skype-20222.jpg

szybka zmiana nastroju, stres, brak akceptacji siebie


Nataliap02
 Share

Recommended Posts

Czesc mam 18 lat i od pewnego czasu zauważyłam u siebie szybkie zmiany nastroju, niedocenienie samej siebie itp. zacznę od tego, że nie akceptuje samej siebie, jednego dnia uważam że jestem wspaniała a drugiego jestem w stanie płakać. Jestem w związku, na ktorym bardzo mi zależy, lecz po każdej kłótni w głowie pojawiają mi się myśli "on cię już nie chce, przez takie zachowanie cię zostawi" co skutkuje płaczem. Szybko można zepsuć mi humor. Chciałabym stworzyć szczęśliwy związek, ale bardzo się boje ze druga połówka mnie zostawi. W dodatku uczę się świetnie, uprawiam sport, mam super znajomych a i tak uważam siebie czasem! Za totalne dno. Nie umiem siebie zrozumieć. Dlaczego tyle płacze, dlaczego tak szybko zaczynam kłótnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć, Natalio. Cały problem jest właśnie w tym, że nie potrafisz siebie zrozumieć, nie wiesz jakie skrywasz w sobie emocje i nie wiesz co je wywołało. Najlepszą metodą na dotarcie do nich, jest poproszenie o pomoc drugiej osoby, przed którą mogłabyś się otworzyć, która by cię zrozumiała, i która pokazałaby ci, że możesz czuć się bezpiecznie, bo jesteś w pełni wartościową osobą, potrafiącą kochać i zasługującą na miłość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.