Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Nastrój, ja, nie wiem


xzxzxz
 Share

Recommended Posts

Cześć! Mam 23 lata. 

Zyje ze swoimi wahaniami nastroju od dawna, jednak w ostatnim czasie zaczęłam zastanawiać się czy to normalne i czy tak powinno być. Jednego dnia wstaje, wszystko jest do dupy, nie chce mi się żyć, decydować, nie widzę nadziei na lepsze jutro..uważam, ze związek z moim partnerem jest beznadziejny i powinnam go jak zakończyć. Ogółem wszystko jest nie tak, chce tylko leżeć, najlepiej spac bo wtedy nie muszę myśleć o tym całym gownie. Drugiego dnia wstaje i kocham życie, mam mnóstwo pomysłów na biznes, ten sam widok za oknem uważam za piękny, nawet zwyczajna kawa rano mnie cieszy, chce słuchać ładnej muzyki i działać! Wtedy tez kocham partnera ponad życie, uważam ze to wspanilaly związek, a on jest dla mnie tak dobry..czuje przypływ wielkiej miłości i mam wyrzuty sumienia, ze wczoraj myślałam o nim zupełnie coś innego. Moje myśli plączą się ze sobą, zależy od dnia. Nie radzę sobie również z agresja, kiedy wpadnę w szał nie liczy się dla mnie nic, a słowa które kieruje do bliskich osób bardzo ranią, nie zastanawiam się nad tym i często nie potrafię się uspokoić, ujmę to „nosi mnie” i szukam rozładowania napięcia wyzywając się na innych. Mam poczucie beznadzieji dosyć często, nie wiem co lubię a czego nie, co powinnam ze sobą zrobić, w jakim kierunku pójść, nie mam celów w życiu i czuje się zagubiona. 

 

Link to comment
Share on other sites

Mam podobnie.  Z tym że te dobre dni zdarzają się coraz rzadziej. Również mam podobne rozterki dotyczące związku z moim partnerem.  Jednego dnia strasznie działa mi na nerwy, wszystko co powie odbieram jako atak w moją stronę,mam wrażenie że traktuje mnie jak dziecko, myślę że jesteśmy niedopasowani i powinniśmy się rozstać.  Drugiego dnia myślę,  że bardzo się kochamy i że kontroluje mnie i krytykuje z miłości, że po prostu się o mnie martwi. Też często w złości mówię więcej niż bym chciała. Jednego dnia mam plan na siebie a drugiego wątpię że uda mi się go zrealizować.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.