Skocz do zawartości
Karolina18

Lęk przed wszystkim

Polecane posty

Karolina lat 21. Trwa to już kilka lat. Każda sytuacja wzbudza u mnie strach, lęk i wyrzuty sumienia. Żałuje wszystkiego. Chodzę ciagle przestraszona. Szukałam pomocy jednak od strony rodziny nie dostałam wsparcia. Nie ważne co zrobie i jak, zawsze ciąży to na mnie jakbym robiła coś złego. Wyrzuty sumienia z praktycznie niczego. Wystarczy drobnostka, a ja płacze. Nie widzę sensu w niczym i w nikim. Wczoraj się śmiałam, a dziś mam wyrzuty sumienia ze za głośno. Ten ból w środku nie wiem co to ale jak tego się pozbyć? 

Szanowna Pani,

Często bywa tak, że rodzina nie potrafi udzielić wsparcia w sytuacji cierpienia jednego z jej członków. Proszę omówić swoje trudności z jednym ze specjalistów tu, na platformie. Prawdopodobnie ma Pani objawy depresji i/lub któregoś z zaburzeń lękowych. Jeśli Pani sięgnie po pomoc specjalisty w tym zakresie, ma Pani ogromne szanse na odzyskanie siebie i radości życia oraz na poradzenie sobie z bólem, o którym Pani pisze. Pozdrawiam Panią serdecznie

Aleksandra Pastor-Statkiewicz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Psycholog online

Psychoterapia przez Skype

Internetowa poradnia psychologiczna

Co wyróżnia nasz gabinet

Ważne informacje

Używając strony akceptuje się Warunki korzystania z serwisu, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.