Jump to content
  • psycholog-online-skype-16.jpg.jpg

Lęk przed wszystkim


Karolina18
 Share

Recommended Posts

Karolina lat 21. Trwa to już kilka lat. Każda sytuacja wzbudza u mnie strach, lęk i wyrzuty sumienia. Żałuje wszystkiego. Chodzę ciagle przestraszona. Szukałam pomocy jednak od strony rodziny nie dostałam wsparcia. Nie ważne co zrobie i jak, zawsze ciąży to na mnie jakbym robiła coś złego. Wyrzuty sumienia z praktycznie niczego. Wystarczy drobnostka, a ja płacze. Nie widzę sensu w niczym i w nikim. Wczoraj się śmiałam, a dziś mam wyrzuty sumienia ze za głośno. Ten ból w środku nie wiem co to ale jak tego się pozbyć? 

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Pani,

Często bywa tak, że rodzina nie potrafi udzielić wsparcia w sytuacji cierpienia jednego z jej członków. Proszę omówić swoje trudności z jednym ze specjalistów tu, na platformie. Prawdopodobnie ma Pani objawy depresji i/lub któregoś z zaburzeń lękowych. Jeśli Pani sięgnie po pomoc specjalisty w tym zakresie, ma Pani ogromne szanse na odzyskanie siebie i radości życia oraz na poradzenie sobie z bólem, o którym Pani pisze. Pozdrawiam Panią serdecznie

Aleksandra Pastor-Statkiewicz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.