Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

świat jest nieprzygotowany


mm_44
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Czuje że chcę pokazać światu moje przemyślenia ale świat nie jest na nie gotowy wiem bo moje środowisko w którym pracuje je odrzuca bo jest zgniłe i śmierdzi odorem rozkładu. Ja chciałbym wskrzesić jego ideały ale obawiam się że nie dam rady. Próbuje od nie dawna na moim blogu. Powoli przebijam się przez metry ziemi by zacząć oddychać świeżym powietrzem. Moim celem i marzeniem jest to by pokazać innym że da się inaczej, że nie trzeba tylko brać za pieniądze ale można też dawać siebie innym choćby za darmo po pracy. Na chwilę. Ludzie/biznesy tego potrzebują bo jesteśmy jako programiści od tego zależni. Tylko Ci mali nie mają pieniędzy ale mają wizje i cel a ja przez to że chcę bardzo dużo zarabiać im to odbieram bo ich po prostu na to nie stać . Wolą trwać w swoim bagienku które mógłbym osuszyć i na nim zbudować piękny dom, może nie wielki ale taki na który stać by ich było.

Tylko nie mogę bo moje środowisko jest przesiąknięte żądzą pieniądza do szpiku kości. Liczą się tylko dobra materialne a nie ludzie i ich biznesy mnie uczyli że jestem dla nich a oni dla mnie i tego chcę przekonać innych w przyszłym roku 2021. Ten rok będzie mój tak czy inaczej, wiem o tym.

Ale czy będzie ich, tego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.