Jump to content
  • psycholog-online-kolo.jpg

Brak emocji(?)


Elspxth
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem studentka w wieku 19 lat. Od liceum zaczęły pojawiać się u mnie duże zmiany w nastroju, nie miałam na nic siły, nie uczyłam się tylko całymi dniami leżałam w łóżku siedząc na telefonie bądź oglądając telewizje. Często płakałam nie potrafiąc określić konkretnego powodu smutku, wtedy tez pojawiały się myśli samobójcze. Około rok temu zaczęłam odnosić wrażenie, ze nie mam uczuć. Wszystko odczuwałam bardzo delikatnie, obniżyło mi się libido, przestałam stresować się rzeczami które kiedyś mnie przerażały, zaczęłam wszystko mieć gdzieś. Nie potrafię opisać tego co czułam, miałam wrażenie ze nie potrafię odczuwać emocji. Co prawda śmiałam się, smucilam jednak było to bardzo powierzchowne i szybko przechodziło. Kilka dni temu jednak, nagle, znów zaczęłam czuć ze jestem beznadziejna, ze nie jestem dobra córka, dziewczyna i przyjaciółka. Czuje ze jestem brzydka a do tego przytyłam ale nie mam nawet ochoty zrzucać wagi. Ciagle płacze i mam siebie dość. Jakby wychodziły ze mnie emocje, których nie potrafiłam czuć przez ostatni rok. 
czy mogę coś zrobić, by poczuć się lepiej? Próbowałam zalic się chłopakowi ale on nie rozumie mojego problemu i każe mi się nie przejmować tak wszystkim i nauczyć się żyć z tym ze zle się czuje, dlatego nie chce już więcej obarczać moimi problemami bliskich. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share  • Ważna informacja

    Chcąc, by psycholog ustosunkował się do pytania zadanego na forum, należy na wstępie podać swój wiek oraz swoją płeć i spełnić warunki podane w instrukcji darmowej porady. Psycholodzy udzielają odpowiedzi w miarę możliwości czasowych. W razie doświadczania nasilonych myśli samobójczych należy skontaktować się z numerem 112 by uzyskać ratunek. Doświadczając złego samopoczucia lub innych problemów można rozważyć też kontakt z telefonami zaufania i pomocowymi - niektóre numery podane są tutaj.

  • ksiazka.jpg

  • PODCASTY-OCALSIEBIEpl.jpg

×
×
  • Create New...

Important Information

Używając strony akceptuje się Terms of Use, zwłaszcza wykorzystanie plików cookies.